Serwisanci Sp. z o.o. Sp. k.

05-840 brwinów

Opinie o Serwisanci Sp. z o.o. Sp. k.

Kacper

Współpraca z nimi to czysta przyjemność. Obsługa na najwyższym poziomie. Zgrana ekipa, bardzo mili ludzie, rodzinna atmosfera. Szef z szerokim horyzontem na przyszłość, Kierownik serwisu Arek człowiek na odpowiednim miejscu. Praca bardzo mnie rozwinęła tylko ta odległość. Pozdrawiam

Aneta

Jak wygląda praca na stanowisku Specjalista ds. Serwisu Sprzętu Komputerowego? Chętnie dowiemy się od obecnych pracowników firmy. Czym Serwisanci Sp. z o.o. Sp. k. wyróżnia się na tle innych firm z branży? Dlaczego warto pracować właśnie tutaj? Takie dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które myślą nad znalezieniem nowej pracy i trafiły na wątek szukając opinii na temat firmy jako potencjalnego miejsca pracy.

jak wygląda dokładnie formalnie zatrudnienie dla przedstawciela handlowego i czy na umowę o pracę można liczyć? jakieś benefity?

Zostaw opinię o Serwisanci Sp. z o.o. Sp. k. - 05-840 brwinów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Serwisanci Sp. z o.o. Sp. k.