SEMPRE HOLDING Sp. z o.o.

Łódzkie

Opinie o SEMPRE HOLDING Sp. z o.o.

Zuzanna

Obecnie firma SEMPRE HOLDING Sp. z o.o. poszukuje osób do pracy jako Handlowiec. Siedziba firmy mieści się w Toruniu, jednak praca na tym stanowisku będzie obejmować teren całej Polski. Pracujesz już w firmie? Podziel się swoją opinią. Jakiej rady udzieliłbyś osobie, która rozważa aplikację na to stanowisko? Jak wygląda praca w firmie jako Handlowiec? Czym SEMPRE HOLDING wyróżnia się na tle innych pracodawców?

fwef

Taki menadżer kontraktów zagranicznych to ma fajne zatrudnienie, bo przecież zapewniona jest umowa o pracę i nawet dorzucają odpowiednie narzędzia. Wiec widać, że są w pełni opłacalni, może wiecie czy jeszcze wypłata jest terminowa? Z góry dzięki za odpowiedź

Zostaw opinię o SEMPRE HOLDING Sp. z o.o. - Łódzkie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SEMPRE HOLDING Sp. z o.o.