SAP hybris sp. z o.o.

Gliwice

Opinie o SAP hybris sp. z o.o.

Patrycja

@Doom2 to dużo dobrego mówi o firmie, która płaci terminowo wynagrodzenie swoim pracownikom. Dziękuję za informację w sprawie angielskiego. Skoro wiesz jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie SAP hybris to może opowiesz o innych jej punktach?

Patrycja

Na stronie SAP hybris widzę tylko oferty pracy do Monachium, czy firma nie rekrutuje do Gliwic? A jeżeli rekrutuje czy rozmowy odbywają się w języku polskim, bo nawet strona nie jest dostępna w naszym ojczystym języku, dlatego chciałabym wiedzieć czy do rekrutacji trzeba znać język angielski?

Doom2
@Patrycja 08.11.2017 14:35

Angielski jest wymagany na poziomie w pełni komunikatywnym w codziennej pracy, także na rozmowie kwalifikacyjnej jest siłą rzeczy jednym z punktów, który jest weryfikowany.

dse

Doom2
@dse 06.08.2016 18:47
Super, że pojawiają się podwyżki bo o takie umilenie pracy jest teraz dość trudno. Ale czy wypłata jest na czas?...

Jest na czas. Nigdy z tym nie było problemu

Patrycja

@dse wesz już czy firma SAP hybris wypłaca wynagrodzenie terminowo? Dużo osób zwraca uwagę na ten aspekt przy podjęciu pracy, dlatego jakbyś wiedział to podziel się tą informacją z innymi użytkownikami.

Zostaw opinię o SAP hybris sp. z o.o. - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SAP hybris sp. z o.o.