SAMLUX Aldona Kulig

Kraków ()

Opinie o SAMLUX Aldona Kulig

Marta

Forum służy do wyrażania swoich opinii o pracodawcy. Komentarze mogą być pozytywne i oczywiście negatywne. Ważne, aby nie naruszały czyjegoś dobrego imienia, nie zawierały wulgaryzmów, nie naruszały regulaminu forum, z którym możecie zaznajomić się wchodząc w ten link: http://www.gowork.pl/regulamin. Zachęcam wszystkich do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami o SAMLUX Aldona Kulig

sdfd

Wydaje mi się, że ostatnio i tak nie pokazało się żadne ogłoszenie pracy, co jest dowodem na to, że się teraz u nich dobrze dzieje. Widocznie wszystkim odpowiada atmosfera.

Zostaw opinię o SAMLUX Aldona Kulig - Kraków ()

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SAMLUX Aldona Kulig