Ring Andrzej Thom

Władysławowo

Opinie o Ring Andrzej Thom

Aneta

@man widzę, że nikt Ci nie odpowiedział. czy w takim razie sam udałeś się do firmy Ring Andrzej Thom w celu zdobycia odpowiedzi na swoje rozterki? Jeżeli tak to opowiedz jaką odpowiedź dostałeś i czy podjąłeś prace? Jeżeli tak, to opowiedz też o pracy.

man

szanowni państwo, rozważam podjęcie u państwa zatrudnienia jako Doradca Handlowy w branży jubilerskiej i zastanawiam się jakie warunki możecie państwo zaproponować doświadczonemu fachowcowi i czy zaproponujecie mi coś ciekawszego niż konkurencja w branży

Zostaw opinię o Ring Andrzej Thom - Władysławowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ring Andrzej Thom