Restauracja Aroma

Wrocław ()

Opinie o Restauracja Aroma

Dominika

Jak wyglądają warunki zatrudnienia w Restauracji Aroma? Osoby szukające zatrudnienia często zainteresowane są konkretnymi rodzajami zawieranych umów, nie każdy może pozwolić sobie na umowę zlecenie. Jakie umowy oferuje ten pracodawca? Posiada ktoś doświadczenie w pracy tutaj?

gd

Najlepiej przekonać się o prawdziwości niektórych komentarzy znajdując zatrudnienie u nich @belly, ale na pewno stawki jakie zapewniają są w pełni adekwatne do powierzanych obowiązków. Ciekawe tylko czy wypłata jest terminowa, bo to też jest równeiż istotne.

Zostaw opinię o Restauracja Aroma - Wrocław ()

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Restauracja Aroma