Prof-Monter

Rzeszów

Opinie o Prof-Monter

Aneta
użytkownik zarejestrowany

@zainteresowany Zdecydowałeś się na pracę w Prof-Monter? Mógłbyś powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach z pracy w firmie? Jak oceniasz ją jako pracodawcę?

zainteresowany

Monterzy do Belgii I Holandii. Ktoś? Coś? Jest? Pracuje?

Dział Rekrutacji

Szanowny Panie Wicn, wszystko zależy od doświadczenia i umiejętności danego kandydata, posiadanych uprawnień jak również znajomości języka angielskiego lub niemieckiego (Znajomość języka obcego nie jest wymagana lecz mile widziana). Zachęcam Pana do przesłania CV, jak również kontaktu, ponieważ wtedy będziemy w stanie podać wynagrodzenie jakie moglibyśmy Panu zaoferować na początek naszej współpracy. Pozdrawiam.

Wicn
użytkownik zarejestrowany

Monter Konstrukcji Stalowych (praca na budowie) to jakie ma pieniądze?

Zostaw opinię o Prof-Monter - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Prof-Monter