PRACOWNICY BUDOWLANI SP. Z O.O.

Bielsko-Biała

Opinie o PRACOWNICY BUDOWLANI SP. Z O.O.

Julita

Na wielu innych portalach pracy można znaleźć ogłoszenia od tej firmy ale na inne lokalizacje, niż ta, która jest tutaj czyli Bielsko-Biała. Czy to w takim razie zbieżność nazw, czy firma PRACOWNICY BUDOWLANI zatrudnia ludzi na wiele lokalizacji?

pan hieronim

jeśli zatrudniłbym się u państwa jako Specjalista w dziale kalkulacji i kosztorysowania to jakiej wysokości wynagrodzenia mógłbym się spodziewać? proszę o podanie konkretnej stawki lub przybliżonych widełków

Zostaw opinię o PRACOWNICY BUDOWLANI SP. Z O.O. - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRACOWNICY BUDOWLANI SP. Z O.O.