PPHU EL-KAG Zelek i Wspólnicy Sp.J.

Nowy Sącz

Opinie o PPHU EL-KAG Zelek i Wspólnicy Sp.J.

Przedstawiciel

Słabo płacą zwłaszcza w Krakowie

Remiks

Szukam pracy i widzę, że jest cisza na forum od wielu miesięcy. Pewnie jest dobrze i nikomu nie chce się pisać.

Maja

Na stronie internetowej firmy można znaleźć informację o tym, że EL-KAG poszukuje osoby do pracy jako specjalista ds. ofertowania. Co jako obecni pracownicy możecie powiedzieć na temat tego jak wygląda praca w tym dziale? Chętnie dowiemy się również więcej na temat tego jakim pracodawcą jesto EL-KAG. Czym wyróżnia się wśród innych firm z branży? Wasze doświadczenia mogą być bardzo istotne dla osób, które zastanawiają się nad tą firmą jako potencjalnym miejscem zatrudnienia.

u67

To skoro tak @Staszek, to się opłaca u nich pracować. W koncu o godziwe zatrudnienie jest teraz trudno, a tak przynajmniej ma się pewność że atmosfera u nich opiera się na przyjacielskich relacjach. To dobry znak.

Zostaw opinię o PPHU EL-KAG Zelek i Wspólnicy Sp.J. - Nowy Sącz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPHU EL-KAG Zelek i Wspólnicy Sp.J.