PTZ Stefan Dynerowicz

Opinie o PTZ Stefan Dynerowicz

Oszukana

Niepoważna firma. Obiecują człowiekowi pracę, dają do wypełnienia kwestionariusze osobowe i wysyłają do medycyny pracy, a następnie gdy człowiek zwolni się już w swojej starej firmie, to dzwonią do niego, że niestety praca nie jest już aktualna. Mam nadzieję, że tak jak oni traktują zwykłego człowieka, tak samo oni zostaną potraktowani przez swoich kontrahentów. Bagno

Zostaw opinię o PTZ Stefan Dynerowicz - Czarny Bór

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PTZ Stefan Dynerowicz