Pharmapoint

Poznań

Opinie o Pharmapoint

Ewka

Dobra firma to i na forum nie od miesięcy żadnych opinii ani komentarzy. Czy firma ma jakieś potrzeby kadrowe?

Zuzanna

@kikichętnie dowiemy się jak wygląda dbanie o pracownika w Pharmapoint. Czy może on liczyć na dodatkowe benefity, czy też możliwości rozwoju? @Byly pracownikrozumiem, że Ty odniosłeś inne wrażenie. Piszesz, że pracowałeś na magazynie w Poznaniu. Czy możliwe, że taka różnica wynika z pracy na różnych stanowiskach w firmie? Mógłbyś również powiedzieć co było powodem Twojej rezygnacji z pracy w Pharmapoint?

Byly pracownik

Praca ok jak kazda inna, pracodawca wogole nie dbający o pracownika jesli chodzi o magazyn w Poznaniu . Co do powyzszego komentarza to jako byly pracownik to w zamian za zaangażowanie pracodawca WYCISNIE czlowieka jak cytrynę jak najnizszym kosztem! Moim zdaniem komentarz pochwalny pisany przez kierownicrwo w Łodzi

kiki

Pracodawca naprawdę rzetelny i dbający o pracownika. Wiele daje od siebie w zamian za duze zaangażowanie.

asd

Pewnie, że każdemu zależy na profesjonalistach a za to dają dobre zarobki.

Zostaw opinię o Pharmapoint - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pharmapoint