PharmaMed Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o PharmaMed Sp. z o.o.

Hanna

@as, jeżeli jesteś zainteresowana pracą w PharmaMed Sp. z o.o. to zachęcam do odwiedzenia strony internetowej firmy, gdzie możesz znaleźć aktualne ogłoszenia: http://www.pharmamed.pl/praca.htm

Hanna

as

Ja to się zastanawiam czy pojawią się u nich teraz jakies oferty pracy? bardzo mi zależy na podjęciu pracy u nich, bo jest szansa na dobre benefity do zarobków.

Zostaw opinię o PharmaMed Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PharmaMed Sp. z o.o.