Fundusz Stabilnego Rozwoju Sp. z o.o.

00-549 warszawa

Opinie o Fundusz Stabilnego Rozwoju Sp. z o.o.

Joanna

@mango zdobyłeś odpowiedź na własne pytanie? Zatrudniłeś się w Funduszu Stabilnego Rozwoju? Jeżeli jesteś pracownikiem to powiedz nam coś więcej o tej firmie i warunkach zatrudnienia.

mango

widzę że dość często szukacie u wa w firmie Konsultantów działu sprzedaży do pracy - czy w takim razie może mi ktoś powiedzieć czy jako pracodawca jesteście konkurencji w stosunku do innych firm? mam na myśli przede wszystkim system prowizyjny u was

Zostaw opinię o Fundusz Stabilnego Rozwoju Sp. z o.o. - 00-549 warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fundusz Stabilnego Rozwoju Sp. z o.o.