FORCORP

Opinie o FORCORP

basia

czy do tej firmy trzeba znać j. angielski

ryszard

Uwaga na ta firme!!!.To niepoważna firma!!.Robia nabór na kierowców dla Ubera w danym miescie..( w moim przypadku to akurat Łódź.. aplikacja,wypełnienie formularzy,potem przejscie do nastepnegp etapu(drugiego) przedstawienie jak to ma wygladac.. po zakonczeniu dostajecie informacjie o dokumentach które trzeba przyniesc na drugie spotkanie za tydzien wiązace sie z 3 godz szkolenia. Każa przyniesc na szkolenia zaswiadczenie o niekaralnosci 30 zł oraz zaswiadczenie z komendy policji o wykroczeniach w ruchu drogowym za które trzeba zapłacic 17 zł. Z niecały tydzien dzwonia ze spotkanie odbedzie sie w warszawie ul, towarowa 22 !?,pomimo ze mieszkam w Łodzi!!..to chyba jakis zart! . Pózniej dzwonia takze ze niestety ale juz w tym miescie nie robia naborów i nie bedzie pracy ..pomimo juz poniesionych kosztów za dokumenty.Totalna kpina z ludzi i narażenie na koszta z wydatkami na papiery które wymagaja.Dodaje ta firme do mało wiarygodnych!!!..wiec miejcie reke na pulsie.

Zostaw opinię o FORCORP - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FORCORP