FLORALAND Andrzej Pawelski

Warszawa

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

FLORALAND Andrzej Pawelski
0 0 6 1

Opinie o FLORALAND Andrzej Pawelski

Iza

@as Czy mogłabyś opowiedzieć o swoich doświadczeniach z firmą FLORALAND? Zdecydowałaś się na złożenie swojego CV? Jeżeli tak było, to w jaki sposób przebiegała rozmowa kwalifikacyjna? Na co szczególną uwagę powinien zwrócić potencjalnie nowy pracownik firmy, przed aplikowaniem do niej?

as

Rzeczywiście są dośc wysoko na rynku, ale wiadomo czy jest szansa jakakolwiek na to, żeby znaleźć teraz u nich zatrudnienie? Zależy mi nie tylko na zarobkach jakie proponują, bo i tak ważne jest to, że wypłata jest terminowa i można rachunki popłacić.

Zostaw opinię o FLORALAND Andrzej Pawelski - Warszawa

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FLORALAND Andrzej Pawelski