FitBrain

Mazowieckie

FitBrain
0 0

Opinie o FitBrain

Przestaliście aktywizować się w tym wątku. Co na to wpływa? Możecie po prawie 13 przerwie w dodawaniu opinii wypowiedzieć się na temat teraźniejszej atmosfery w firmie FitBrain?

Wiki

Dobra firma daje dobrą pracę i zarobki. Czy potrzebujecie ludzi

Patrycja

@arturro i na czym stanęła Twoja rekrutacja do FitBrain? Udało Ci się może zatrudnić w firmie? Co aktualnie dzieje się z firmą? Nadal istnieje strona internetowa, ale w sumie nie działa za dobrze. Czy nadal firma funkcjonuje i prowadzi rekrutacje nowych pracowników?

arturro

jak to jest z ta czerwcową rekrutacją u was pracowników na stanowisko Doradca techniczno-handlowy - czy temat jeszcze może otwarty czy już macie w pełni skompletowaną załogę zna zakładzie? trochę przysnąłem:/

Zostaw opinię o FitBrain - Mazowieckie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FitBrain