Amonit

Opinie o Amonit

Nicola

Szefowe tego pensjonatu to dwie okłamane idiotki. Oszukują pracowników,nie wypłacają. Ukradły wszystkie notatki kucharce dotyczące obsługi urządzeń w kuchni bo same nawet zmywarki nie umiały włączyć. Siedzą na niesamowitych długach. Mnie planowały zwolnić z pretekstem że się nie nadaje żeby mnie nie wypłacić. Atmosfera tam jest przez nie bardzo nieprzyjemna.Nigdy nie spotkałam się z tak chytrymi babami! Trzymajcie się od tego pensjonatu z daleka... Chyba że lubicie być wykorzystywani. Pozdrawiam serdecznie PANIE SZEFOWE

Zostaw opinię o Amonit - Podobin

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Amonit