DePol GmbH

Bad Bentheim

DePol GmbH

Opinie o DePol GmbH

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Agata

@Krystian a jak wygląda kwestia dodatkowych benefitów oraz możliwości rozwoju w firmie DePol GmbH? Posiadasz informacje na temat aktualnych ofert pracy w tej firmie? Napisz co sądzisz na ten temat, z chęcią się dowiemy.

Krystian

Szefostwo ok pieniadze zawsze w terminie ale tylko ten smród wykańcza maski tak naprawdę może daja 50 % procent ze się tego nie wdycha ale i tak wszystko wsiaka w skórę nie oszukujmy się praca nie jest naprawdę dla młodych ludzi szkoda tylko że ta agencja ma tylko 1 firmę pod sobą pozdrawiam

Śląsk rządzi!

Szefostwo bardzo okej, praca po pewnym czasie nie najgorsza. Nie zrażać się od razu ;) mieszkania mogą być pokoje 2 osobowe. Kasa zawsze na czas.

Czwórka

Polecam. Szefostwo bardzo w porządku, praca specyficzna ale da się przyzwyczaić.

Czy ktoś z Was mógłby opisać DePol GmbH jako pracodawcę, odnosząc się do własnego doświadczenia?

Jacek

Co do agencji nic nie mam ale praca nie jest dla młodych osób proszę czytać artykuły harz i Hertha laminowanie nie jest zdrowe pozdrawiam

Iga

Agencja ma opinie bardzo dobrą i jestem zaskoczony niektórymi wpisami.

Pracodawca
@Pracodawca 14.04.2018 10:22

Mała korekta 168 godzin i 30 marzec.

Magda

Jedna z gorszych agencji w Bad Bentheim kto tam pracował wie że tam jest duże stężenie chemii i kobiety które tam Pracuja pół roku musza mieć rok przerwy żeby w razie w jak beda w ciazy aby nie urodziły chorego dziecka ..... szefowa wybiera sobie pracowników nie melduję ich dopiero po miesiącu a szef cały ten Piotruś tylko patrzy każdemu na ręce .... A zapomnialabym o mieszkaniach zapytajcie innych miezkanie 3 pokojowe a okazuje się 6 osobowe ????? MiesZkasz z kimś kimś pokoju kogo nie znasz .9 ebrutto na początek haha odradzam naprawdę pracowałam tam kilka miesięcy i żałuję

Pracodawca
@Magda 06.04.2018 00:51

Pani "Magdo" No faktycznie jest tam takie stężenie chemii,że ludzie padają po tygodniu!A po Bentheim biegają dzieci rodem z filmu "Wrong Turn". A tak na poważnie wybieram pracowników po przesłaniu CV i rozmowie telefonicznej na tym polega działanie agencji pracy, choć i tak przyznam, że i te wybory okazują się czasem baardzo niecelne (mowa tu o niestety o rodakach z zamiłowaniem do używek). Normalne, że szef pan "Piotruś" dla pracowników "Piotr", patrzy na ręce...za trzymanie rąk w kieszeni nikt nikomu nie płaci. Faktycznie nie melduję ludzi w pierwszy bądź drugi dzień a czasami nie zdążę i w pierwszy tydzień, ale jakoś jeszcze nie przekroczyłam czasu ustawowego na meldunek, za który jest kara,której jeszcze nigdy nie placilam. Mieszkania 3 pokojowe jak sama nazwa wskazuje, są 3 pokojowe nie 3 osobowe. Nigdy nie obiecuję pokoju jednoosobowego (chyba że taki jest wolny a przeważnie są zajęte przez pracowników, którzy są już ponad rok u nas).Kto pracował przez agencję wie jak wygląda mieszkanie firmowe a i w niektórych mieszka się w 4 na jednym pokoju. Zawsze też informuję telefonicznie jakie miejsce na mieszkaniu jest wolne i czy ktoś trafi na "2" czy na "1". Zawsze też mówię,gdy rozmawiam z potencjalnym pracownikiem, że jest to praca z utwardzaczem i żywicą (ktoś nie wie wpisze w internet :laminowanie). Nie obiecuję pracy przy pakowaniu perfum. Swoją drogą ...kilka miesięcy to sporo czasu...zawsze też mówię (tu się niestety powtarzam)nikogo tu siłą nie trzymamy. W pierwszych dwóch tygodniach ma się prawo do wypowiedzenia umowy-jednodniowe. Po tym czasie 2 tygodniowe ..więc nie wiem co Pani robiła aż tyle miesięcy u nas ...a w Niemczech jest mnóstwo ofert pracy. Jest to praca z tzw. "chemią" gdzie są maski ochronne i wyciągi. Każda praca w jakimś stopniu odbija się na zdrowiu czy to psychicznie czy fizycznie. Jakoś ponad 45 osób pracuje i żyje...i są też kobiety,które już nie pracują a mieszkają na swoim w Bentheim i o dziwo dzieci nie mają trzech nóg, troje par oczu czy innych schorzeń. A frustrację na temat tego czego pani nie dostała a chciała pozwolę tu na tym forum zostawić a o dobre imię powalczę w inny sposób jak usuwanie tego komentarza. Trochę się rozpisałam. A że zdanie z rozmowy "trzeba mieć rok przerwy , żeby..." doskonale pamiętam,więc mam nadzieję na szczęśliwe "rozwiązanie". Pozdrawiam.

Wiktor

Czy jest tak dobrze , że tak rzadko piszecie?

Marcin
@Wiktor 24.03.2018 12:04

No tak my Polacy jak nie mamy na co narzekać to nie mamy o czym pisać. Pracowałem przez rożne agencje a przez ta prawie rok czasu. Musiałem zrezygnować z powodów osobistych, ale jak bym miał kiedyś wyjechać znów za granice to na pewno nie wahał bym sie tam wrócić!Stawka może nie powala ale od czegoś trzeba zacząć. Pieniądze zawsze były na czas, nadgodziny za porozumieniem albo wypłacane albo zamieniane na dni wolne. Kiedy zrezygnowałem bez problemu dostałem pieniądze za niewykorzystany urlop. Najważniejsze , ze firma jest uczciwa i wypłacalna, bez przekrętów i ludzi traktuje jak ludzi....

Piotrek

Pracodawca porządny, solidny i uczciwy. Dobrze zorganizowany system, na prawdę szczerze polecam :)

CYC JA kNIC
@Łukasz 4231 24.01.2018 09:23

I jeszcze ma 20 Lików ;D

Mariusz

Bardzo uczciwa Firma dobry kontakt z pracodawca ,wyplaty placone na czas polecam wszystkim zainteresowanym.

Zostaw opinię o DePol GmbH - Bad Bentheim

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DePol GmbH