Opinie o DePol GmbH w Bad Bentheim

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie DePol GmbH. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie DePol GmbH o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DePol GmbH w Bad Bentheim

Agata

@Były pracownik, firma zapewniała dojazd oraz zakwaterowanie? Czy umowa była na warunkach polskich, czy zagranicznych? @Ania, czy lekarz stwierdził, że problemy zdrowotne są powiązane z pracą? Mogłabyś się też wypowiedzieć o samym jej charakterze? Czy było ciężko?

Killbill
@Agata

Według prawa niemieckiego dojazd powinien opłaca. Pracodawca! A jeżeli masz zapłacić za busa za dojazd to musi ci wystawić pracodawca podatek za płacenie dojazdu. A jeżeli się nie zgodzi bez włącznie zgłosić zawiadomienie do prokuratury okręgowej w Nordhorn

@Agata

Oczywiście, że zapewnia. Praca jest 30km od miejsca zamieszkania, więc inaczej się nie da. Ale spokojnie, nie wyjeżdża się godzinę przed pracą, tylko 30min :)

@Bylypracownik

A czy jest ono płatne? Powiedz proszę, czy są to mieszkania, pokoje? Ile osób zamieszkuje dany lokal? Czy zapewnione są wszystkie niezbędne sprzęty? Wspomniałeś, że miejsce pracy jest oddalone, czy pracodawca pokrywa koszty dojazdów?

@Agata

Mieszkania, 2os na 1 pokój. Zapewniają od łyżeczki po czajniki itd. Koszt przejazdu to 2eur (cena w obie strony) od osoby dziennie.

@Bylypracownik

Rozumiem zatem, że pracownik nie musi się martwić o zakwaterowanie oraz transport, a wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy są dostępne dla pracowników. Czy jest jeszcze coś, co dla Ciebie jest plusem i mogłoby zachęcić inne osoby do aplikowania?

Killbill Nowy wpis
@Agata

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w DePol GmbH?

Domin

Dobry wieczór ostatni raz się posluchalem kolegi żeby wyjechać . Śmierdzi niesamowicie ta chemia jest nie wyobrażalna nie wiem jak ludzie mogą tu pracować

Michu
@Domin

Pracuje tu już 4 lata i żyję ... jak sie nie mylę to znajomy Zbyszek pana ściągnął...a pan sie chwalił czego to już pan nie robił...wygadany ale leniwy!:-)motto jak tu robić, żeby sie nie narobić;-)

tht Nowy wpis
@Michu

Co to za firma w Bad Betheim? Przy czy to praca dokladnie?

Marek Nowy wpis

Myślę, że czas oskarżania bezpodstawnego dobrej firmy już się kończy bo pandemia zweryfikuje wszystkie firmy

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie DePol GmbH? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Igor

Podpowiedzcie cz firma dobrze opiekuje się ludźmi będącymi już za granicą w pracy?

Witam. Zastanawiam się nad wyjazdem do Bad Bentheim (laminaty). Jak tam wygląda praca i zakwaterowanie ? Mieszka sie na mieszkaniu/bungale? Jeśli ktos tam pracuje to proszę o info.

Krzychuuu
@Nowy

Ja bym już w życiu tu nie wrócił(usunięte przez administratora) Wszystko swędzi i ten nie przyjemny zapach w buzi co zostaje... Rozpuszczalniki masakra poczytaj najpierw w internecie o laminatach szkodliwa robota

Bylypracownik

https://www.portalbhp.pl/przyklady/laminaty-poliestrowoszklane-zagrozenia-przy-produkcji-4886.html. Warto poczytać zanim się wybierzecie szkoda zdrowia

Pomoc z pracą ????????

Jest dużo więcej lepszych agencji takich jak Xpertia w shuttorf nie zabiera za dojazdy a daje 43 e co miesiąc i pracę stałe w których ludzie nie narzekają. Później agencja HPN w gronau dają mieszkania i dobre pracę za lepsza kasę z dojazdem i na końcu z shuttorf. HEVELIO dają mieszkania też w domkach jednorodzinnych i dużo ciekawych ofert pracy mówią po Polsku z każdej z tych agencji

Justa
@Pomoc z pracą ????????

Nie zapomnij że np.hevelio płaci co miesiąc za 160 godz reszta idzie na Zeitkonto w razie jak nie ma pracy idzie to z twojego konta ...dlatego pisałam że nie każda ocena jest obiektywna a ludzie narzekają wszędzie bo wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. A w DE jest dużo agencji lepszych niż te dwie.. więc tu nie ma o czym dyskutować.hpn tak jak jest sezon to pracujesz 10 godzin a jak nie to moze 20 godzin w tygodniu. Byłam tam, przerabiałam to ... Xperertie też zależy gdzie trafisz...jak tam robiłam to czasami musiałam dojeżdżać 30km i 3godziny pracowałam ale były miesiące gdzie miałam stałe miejsce..więc tak jest dużo lepszych agencji ...nic nowego nie odkryłeś

Justa

Pracowałam przy laminatach prawie 2,5 roku. Owszem praca jest specyficzna i na pewno nie dla osób ze skłonnościami do jakichkolwiek alergii i dla tych oh, ah. Ja osobiście na zdrowie nie narzekałam a dzisiaj już jestem szczęśliwą mamą????. Mam kontakt z ludźmi, którzy tam pracowali i z niektórymi, którzy nadal tam pracują. Każdy jest inny. Jednemu śmierdzi, innemu mniej a jeszcze innemu wcale. Każdy tez ma prawo do własnej opinii choć moim zdaniem niektóre tutaj są mocno przesadzone???? W ciągu tych dwóch lat trafiły sie może ze trzy osoby na kilkanaście, które przy tym nie mogły pracować a kilka, które już od samego noszenia gumowych rękawiczek przez 8 godzin miały potówki miedzy palcami, które po jakimś czasie znikały.... Ile ludzi tyle opinii . Nie każda musi być obiektywna. @Ania, osobiście uważam, ze twój wpis to już nie opinia. Powinnaś mieć solidne zaplecze wysuwając takie wnioski ?. Pozdrawiam????

Nigdy więcej straciłam dużo włosów za duża chemia ???????????????????? proszę zastanówcie się młodzi ludzie gdzie chcecie pracować

KtosInny

Witam. Czy ktos wyjezdza na dniach do pracy do badbentheim na laminaty? Prosze o kilka slow ludzi juz tam pracujących. Pozdrawiam

PRZEMEK
@KtosInny

Odradzam jeśli chcesz wdychac te świństwo cała ta chemię jak najdalej od tej roboty

Bardzo dobrze. Przynajmniej ok rok temu tak było, ale myślę że nic się nie zmieniło. W wszystkim pomagała, załatwiala. Pierwszy wyjazd i myślę, że lepiej nie mogliśmy trafić.

Agata

@Krystian a jak wygląda kwestia dodatkowych benefitów oraz możliwości rozwoju w firmie DePol GmbH? Posiadasz informacje na temat aktualnych ofert pracy w tej firmie? Napisz co sądzisz na ten temat, z chęcią się dowiemy.

Krystian

Szefostwo ok pieniadze zawsze w terminie ale tylko ten smród wykańcza maski tak naprawdę może daja 50 % procent ze się tego nie wdycha ale i tak wszystko wsiaka w skórę nie oszukujmy się praca nie jest naprawdę dla młodych ludzi szkoda tylko że ta agencja ma tylko 1 firmę pod sobą pozdrawiam

Śląsk rządzi!

Szefostwo bardzo okej, praca po pewnym czasie nie najgorsza. Nie zrażać się od razu ;) mieszkania mogą być pokoje 2 osobowe. Kasa zawsze na czas.

Czwórka

Polecam. Szefostwo bardzo w porządku, praca specyficzna ale da się przyzwyczaić.

Jacek

Co do agencji nic nie mam ale praca nie jest dla młodych osób proszę czytać artykuły harz i Hertha laminowanie nie jest zdrowe pozdrawiam

Iga

Agencja ma opinie bardzo dobrą i jestem zaskoczony niektórymi wpisami.

Witam Panie Kacprze, z powodu braku numeru podatkowego, byliśmy zmuszeni rozliczyć Pana na klasie podatkowej "6". Wiąże sie to niestety z dużym podatkiem odprowadzanym do urzędu skarbowego. Gdyby nie to, to pana zarobek wyniósłby 1. 400 EUR netto za 167 godzin nie 176 , gdyż podpisał Pan rozwiązanie umowy za porozumieniem stron z dniem 29 marca a co za tym idzie 31 marzec (święto) nie jest wliczone do Pana godzin. Podatek odprowadzony do urzędu skarbowego odzyska Pan z niemieckiego Finanzamt rozliczając sie z podatku rocznego za 2018. Pozdrawiam.

@Pracodawca

Mała korekta 168 godzin i 30 marzec.

Magda

Jedna z gorszych agencji w Bad Bentheim kto tam pracował wie że tam jest duże stężenie chemii i kobiety które tam Pracuja pół roku musza mieć rok przerwy żeby w razie w jak beda w ciazy aby nie urodziły chorego dziecka ..... szefowa wybiera sobie pracowników nie melduję ich dopiero po miesiącu a szef cały ten Piotruś tylko patrzy każdemu na ręce .... A zapomnialabym o mieszkaniach zapytajcie innych miezkanie 3 pokojowe a okazuje się 6 osobowe ????? MiesZkasz z kimś kimś pokoju kogo nie znasz .9 ebrutto na początek haha odradzam naprawdę pracowałam tam kilka miesięcy i żałuję

@Magda

Pani "Magdo" No faktycznie jest tam takie stężenie chemii,że ludzie padają po tygodniu!A po Bentheim biegają dzieci rodem z filmu "Wrong Turn". A tak na poważnie wybieram pracowników po przesłaniu CV i rozmowie telefonicznej na tym polega działanie agencji pracy, choć i tak przyznam, że i te wybory okazują się czasem baardzo niecelne (mowa tu o niestety o rodakach z zamiłowaniem do używek). Normalne, że szef pan "Piotruś" dla pracowników "Piotr", patrzy na ręce...za trzymanie rąk w kieszeni nikt nikomu nie płaci. Faktycznie nie melduję ludzi w pierwszy bądź drugi dzień a czasami nie zdążę i w pierwszy tydzień, ale jakoś jeszcze nie przekroczyłam czasu ustawowego na meldunek, za który jest kara,której jeszcze nigdy nie placilam. Mieszkania 3 pokojowe jak sama nazwa wskazuje, są 3 pokojowe nie 3 osobowe. Nigdy nie obiecuję pokoju jednoosobowego (chyba że taki jest wolny a przeważnie są zajęte przez pracowników, którzy są już ponad rok u nas).Kto pracował przez agencję wie jak wygląda mieszkanie firmowe a i w niektórych mieszka się w 4 na jednym pokoju. Zawsze też informuję telefonicznie jakie miejsce na mieszkaniu jest wolne i czy ktoś trafi na "2" czy na "1". Zawsze też mówię,gdy rozmawiam z potencjalnym pracownikiem, że jest to praca z utwardzaczem i żywicą (ktoś nie wie wpisze w internet :laminowanie). Nie obiecuję pracy przy pakowaniu perfum. Swoją drogą ...kilka miesięcy to sporo czasu...zawsze też mówię (tu się niestety powtarzam)nikogo tu siłą nie trzymamy. W pierwszych dwóch tygodniach ma się prawo do wypowiedzenia umowy-jednodniowe. Po tym czasie 2 tygodniowe ..więc nie wiem co Pani robiła aż tyle miesięcy u nas ...a w Niemczech jest mnóstwo ofert pracy. Jest to praca z tzw. "chemią" gdzie są maski ochronne i wyciągi. Każda praca w jakimś stopniu odbija się na zdrowiu czy to psychicznie czy fizycznie. Jakoś ponad 45 osób pracuje i żyje...i są też kobiety,które już nie pracują a mieszkają na swoim w Bentheim i o dziwo dzieci nie mają trzech nóg, troje par oczu czy innych schorzeń. A frustrację na temat tego czego pani nie dostała a chciała pozwolę tu na tym forum zostawić a o dobre imię powalczę w inny sposób jak usuwanie tego komentarza. Trochę się rozpisałam. A że zdanie z rozmowy "trzeba mieć rok przerwy , żeby..." doskonale pamiętam,więc mam nadzieję na szczęśliwe "rozwiązanie". Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o DePol GmbH - Bad Bentheim

DePol GmbH