Palarnia Kawy Rigello

Podkarpackie

Opinie o Palarnia Kawy Rigello

Tomasz P.

W Łodzi nic lepiej. Pan na rozmowie kwalifikacyjnej o mało się nie zakrztusił jak odpowiedziałem ile chciałbym zarabiać (przy czym ze znajomością dwóch języków, po studiach i z doświadczeniem i tak zaniżyłem bardzo wynagrodzenie). Na tę samą godzinę zostały zaproszone 3 kandydatki, żadnego słowa o firmie, obowiązkach nic. Całość trwała może z 8 minut, przy czym ja jestem przyzwyczajony do rozmów ok 1-1,5h. Cieszę się, że nie zadzwonią.

na szczescie niedoszly pracownik

Omijajcie ta firme szerokim lukiem. po przejsciu kilku etapow rekrutacji zaprosili mnie do podpisania umowy. pojechalem kilkaset km od miejsca zamieszkania, po to zeby usłyszec ze sie rozmyslili i nie beda na razie zatrudniac PH. wniosek jest jeden - traktuja ludzi bez szacunku od samego poczatku, wiec pozniej bedzie juz tylko gorzej

rigello

czy ktos pracowal w tej firmie jako przedstawiciel handlowy ? jaie warunki atmosfera, kasa ,auto?

Zostaw opinię o Palarnia Kawy Rigello - Podkarpackie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Palarnia Kawy Rigello