P.P.H.U. PROELITE

Pomorskie

Opinie o P.P.H.U. PROELITE

Maja

@Rex w jakim dziale firmy pracujesz? Chętnie dowiemy się jakim pracodawcą jest według Ciebie P.P.H.U. PROELITE. Mógłbyś powiedzieć na jakie benefity i możliwości rozwoju mają pracownicy? Takie informacje będą cenne dla osób, które rozważają aplikację do firmy.

Rex

Z tego co wiem jeśli chodzi o Kierowców i dostawców to wszystko się ma całkiem nieźle, zdecydowanie warto spróbować się tutaj dostać, na pewno zdołam Was przekonać, dajcie jakieś pytania, chętnie odpowiem

Zostaw opinię o P.P.H.U. PROELITE - Pomorskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H.U. PROELITE