Faher

Opinie o Faher

Patrycja

@hytry, w takim razie firma poszukuje osób z doświadczeniem? Dobrze, że mają sprecyzowane wymagania względem kandydatów, na tej podstawie będzie łatwiejsze przeprowadzanie rekrutacji. Możesz napisać co w firma oferuje w zamian? Można liczyć na szkolenia, premie czy pakiety socjalne?

hytry

FAHER.PL Specjalista ds. logistyki Miejsce pracy: Gliwice na jednym z portali pojawiło się ogłoszenie o n/w treści Zakres obowiązków: przyjmowanie i kompletowanie zamówień logistycznych; planowanie procesu logistycznego; analizowanie specyfiki przewożonych ładunków oraz dobieranie adekwatnej technologii przewozu; dobieranie metod i środków do załadunku i rozładunku środków transportu; koordynowanie w całości przebiegu procesu logistycznego; analizowanie kosztów dostaw oraz parametrów wydajności procesów logistycznych; monitorowanie procedur eksploatacji środków transportu; ocenianie jakości świadczonych usług logistycznych i efektywności podejmowanych działań; organizowanie własnego miejsca pracy oraz współpracowników zgodnie z przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy, ergonomii, ochrony przeciwpożarowej i ochrony środowiska. Wymagania: minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku o zbliżonym zakresie obowiązków; wykształcenie wyższe (min. pierwszego stopnia z zakresu logistyki lub zarządzania) − potwierdzone dyplomem ukończenia uczelni wyższej; wiedza z zakresu organizacji i ekonomiki transportu oraz regulacji prawnych obowiązujących w transporcie międzynarodowym; komunikatywna znajomość minimum jednego z wymienionych języków: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, niderlandzkiego; zaawansowana znajomość obsługi komputera oraz umiejętność stosowania narzędzi potrzebnych do analizowania danych oraz informacji; potwierdzony certyfikatami udział w szkoleniach i kursach dotyczących zarządzania logistyką transportu będzie dodatkowym atutem; wysoka orientacja na rzetelność procesu komunikacji w środowisku międzynarodowym oraz jakość, rezultat i konsekwencje własnych działań.

ad

CHyba i tak nie było ostatnio żadnej oferty pracy, a szkoda.

Zostaw opinię o Faher - Gliwice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Faher