Elgas Energy

Jelenia Góra

Opinie o Elgas Energy

Marta

@hejo a może sam brałeś udział w rekrutacji i możesz coś o niej opowiedzieć? Najwiecej rekrutacji firma prowadziła właśnie na stanowisko doradcy do spraw sprzedaży, ktoś może opowiedzieć o warunkach zatrudnienia na tym stanowisku?

hejo

Cześć! Szkoda, że nie ma zadnych komentarzy odnośnie tego jaka aktualnie panuje atmosfera u nich. Podobno każdy dba o pozytywne stosunki między pracownikami, co znacznie umila zatrudnienie teraz. A doradca ds. sprzedaży jest wciąż poszukiwany? Pozdrawiam

Zostaw opinię o Elgas Energy - Jelenia Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elgas Energy