Ecpharmpack Sp. z o.o.

95-200 pabianice

Opinie o Ecpharmpack Sp. z o.o.

marek

Ecpharmpack ma w dalszym bardzo dobrą opinie jaki pracodawca. Szkoda tylko, że nie [piszecie nic na forum. Szukam pracy i miałem nadzieję, że dowiem się czegoś więcej od pracowników.

d

Firma warta polecenia :) działalność to pakowanie leków

aaa

Czy ta firma ma swoja strone internetowa? Chce poczytać o tym czym się dokładnie zajmują.

aaa

cz

Taki telefoniczny doradca grafika może liczyć na zarobki na poziomie 10-15zł/h a jeszcze do tego dochodzi prowizja, więc są to dość rozsądne stawki. W końcu można sobie spokojnie dorobić nawet mając jeszcze status studenta. Ale czy wypłata jest na czas? Dzięki

Zostaw opinię o Ecpharmpack Sp. z o.o. - 95-200 pabianice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ecpharmpack Sp. z o.o.