Eclear Serwis Sprzątający Grzegorz Gębski

Opinie o Eclear Serwis Sprzątający Grzegorz Gębski

Filtruj opinie po kryteriach:

Bogna
 Opinia

Bardzo dobry pracodawca, wiadomo, że ideałów i każdemu może coś się nie udać.

zleceniodawca
 Opinia

Jako osoba korzystająca z usług firmy eClear NIE POLECAM. Co pracownik, to głębsza przepaść językowa. Umiejętność języka polskiego na poziomie zerowym. Wszystko trzeba wytykać, pokazywać, tłumaczyć pięć razy. Koordynatorka bez komentarza - wszystko ma w poważaniu i również nie używa polskiego. Wszystko posprzątane na odwal się, mycie podłóg jedną wodą bez wymiany, używanie sidoluxu do mycia zarówno podłóg jak i umywalek, ubikacji, kranów i zlewów w kuchni. MA SA KRA

Opinia

Pamiętajcie, że udzielając merytorycznej odpowiedzi pomagacie innym osobom zainteresowanym pracą w firmie eClear Serwis sprzątający. Chce ktoś się podzielić swoją opinią?

Anonimowa Mela
 Opinia

Pracowałam kilka miesięcy (chyba 6 lub 7). Co do samej pracy nie mam zastrzeżeń. Kierownictwo bardzo sympatyczne, pomocne. Firma się rozwija, wiec do każdej sprawy podchodzi ambitnie. Nie ma obijania, ale wszystko w granicach rozsądku. Osobom , które liczą na rozwój polecam - zwłaszcza do pracy stacjonarnie!

Malwina
 Opinia

Miałam nadzieję, że dowiem się na forum coś o pracy w firmie. Jest w dalszym ciągu tak dobrze i dlatego nikt nie pisze?

Natalia
 Opinia

@anna93 wypowiadasz się jako pracownik eClear Serwis sprzątający, czy mogłabyś rozwinąć nieco swoją wypowiedź? Na co potencjalny pracownik może liczyć ze strony firmy? Skoro jest super, jak piszesz, to jaka jest umowa, warunki socjalne, potencjalne awanse?

anna93
 Opinia

Pracowałam w firmie przez rok czasu- jest bardzo dobrze. Mimo rozwoju i skali działania poziom stosunku do pracownia SUPER!

Tak2Nie

saf
 Opinia

O rany @och, skoro atmosfera opiera się na przyjacielskich relacjach i jest jeszcze szansa na odpowiednie benefity, to przecież opłaca się do nich teraz załapać.

Tak5Nie

Zostaw opinię o Eclear Serwis Sprzątający Grzegorz Gębski - Warszawa