eClear Serwis sprzątający

Warszawa

Ocena pracodawcy 6/6

na podstawie 4 ocen.

Opinie o eClear Serwis sprzątający

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie eClear Serwis sprzątający

Anonimowa Mela

Pracowałam kilka miesięcy (chyba 6 lub 7). Co do samej pracy nie mam zastrzeżeń. Kierownictwo bardzo sympatyczne, pomocne. Firma się rozwija, wiec do każdej sprawy podchodzi ambitnie. Nie ma obijania, ale wszystko w granicach rozsądku. Osobom , które liczą na rozwój polecam - zwłaszcza do pracy stacjonarnie!

Malwina

Miałam nadzieję, że dowiem się na forum coś o pracy w firmie. Jest w dalszym ciągu tak dobrze i dlatego nikt nie pisze?

Natalia

@anna93 wypowiadasz się jako pracownik eClear Serwis sprzątający, czy mogłabyś rozwinąć nieco swoją wypowiedź? Na co potencjalny pracownik może liczyć ze strony firmy? Skoro jest super, jak piszesz, to jaka jest umowa, warunki socjalne, potencjalne awanse?

anna93

Pracowałam w firmie przez rok czasu- jest bardzo dobrze. Mimo rozwoju i skali działania poziom stosunku do pracownia SUPER!

saf

O rany @och, skoro atmosfera opiera się na przyjacielskich relacjach i jest jeszcze szansa na odpowiednie benefity, to przecież opłaca się do nich teraz załapać.

Zostaw opinię o eClear Serwis sprzątający - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie eClear Serwis sprzątający