Dream Car Competition Sp. z o.o.

Gdynia

Opinie o Dream Car Competition Sp. z o.o.

Maja

@Bell a co miałaś na umowie? Czy miałaś stawkę godzinową? Czy macie jakieś doświadczenia związane z firmą Dream Car Competition Sp. z o.o.? Na jakie warunki pracy można liczyć? Czy są jakieś premie? Po jakim czasie pracy można dostać podwyżkę?

danka

W 10 godzin zarobiłeś 140 tyś. @bell jak to możliwe? :)

Bell

Oszuści . 800 zł za 28 dni stania w galeri po 10 godzin a zarobiłem dla nich140tys

SSsssssss1

Czy ta firma to nie jakaś ściema??? gdzie kolejni zwycięzcy ?????gdzie zwycięzcy edycji wakacyjnej ? już jest pazdziernik!!!!!!111111 gdzie konto faceebokowe?????????? Coś mi tutaj nie pasuje ,czy ktoś ma podobne wrażenia?????????

byłapracownica

Jeśli jesteś mistrzem sprzedaży i będziesz pracować bez ani jednego dnia wolnego w miesiącu - owszem, do 2000zl netto miesięcznie dojdziesz.

byłapracownica

Zostaw opinię o Dream Car Competition Sp. z o.o. - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dream Car Competition Sp. z o.o.