DeClinic Sp. z o.o.

02-904 warszawa

Opinie o DeClinic Sp. z o.o.

Maja
użytkownik zarejestrowany

Obecnie firma poszukuje asystentek stomatologicznych z posiadanym doświadczeniem. Pracujesz w DeClinic Sp. z o.o. na tym stanowisku? Co możesz podpowiedzieć osobom zastanawiającym się nad przesłaniem swojej aplikacji? Jak wygląda Twoja codzienna praca? Jak oceniasz DeClinic jako pracodawcę? Twoje doświadczenia mogą być bardzo pomocne dla potencjalnych pracowników firmy.

mejbi bejbi
użytkownik zarejestrowany

bardzo ciekawa ta oferta od was jest na recepcjonistke medyczną jak dla mnie pielęgniarki - napiszcie mi prosze tylko jak to jest z tym angielskim, w jakim stopniu muszę go znac i oczywiście jak ta moja znajomość języka jest weryfikowana na rekrutacji

Zostaw opinię o DeClinic Sp. z o.o. - 02-904 warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DeClinic Sp. z o.o.