DCM Sp. z o. o.

Mrągowo ()

Opinie o DCM Sp. z o. o.

klientka

Producent D.C.M. sprzedaje narożniki fatalnej jakości eko skóry. Skóra łuszczy się z oparcia po 2 latach gwarancji. Narożnik ten nie mało kosztuje bo ok. 4000zł a po 2 latach nadaje się do tapicerowania. Nie jestem jedyną pokrzywdzoną klientką proszę na olx zobaczyć do sprzedania narożniki parma, wszystkie mają tą samą wadę łuszczącego się obicia. Producent zaś nie poczuwa się do odpowiedzialności i zasłania się 2 letnią gwarancją. Fajnie narożnik za 4000zł o użyteczności 2 lat :)

Zostaw opinię o DCM Sp. z o. o. - Mrągowo ()

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DCM Sp. z o. o.