Coffee Corner

Gdańsk

Opinie o Coffee Corner

Alicja

To forum firmy Coffee Corner @laiak, na której działalność wskazuje sama nazwa czyli Kawa, więc skąd informacje dotyczące produkcji fortepianów? Chyba zaszła jakaś pomyłka jeśli chodzi o tę firmę to na pewno nie ma ona nic z tym związanego.

laiak

Pewnie, że ot tak nikt nie robi fortepianów, ale dobrze, że oni znają się na swoim fachu. Nie dość, że klienci są zadowoleni, to jeszcze i zarobki są adekwatne do powierzanych obowiązków. A socjale są? Pozdrawiam

Zostaw opinię o Coffee Corner - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Coffee Corner