Cerko Sp. z o. o. - Sp. k.

Śląskie

Opinie o Cerko Sp. z o. o. - Sp. k.

Patrycja

Mamy na forum przedstawicieli medycznych Cerko? Jest prowadzona rekrutacja na to stanowisko (http://www.gowork.pl/praca/inne;b/slaskie;l?oferta_opinie=pracuj.pl5470680). Pracodawca oferuje umowę o pracę, dobre warunki zatrudnienia, przyjazną atmosferę. Czy to się pokrywa z prawdą? To są bardzo ważne informacje dla osób, które będą się starały o to stanowisko.

mar

Hej. Czy ktoś opowie mi, jak wrażenia z pracy w Cerko? Widzę, że nie ma teraz rekrutacji, ale słyszałem, że rotacja pracowników jest tu bardzo niewielka. Dajcie znać, jak wrażenia bo chętnie się dowiem, czy warto tu się rekrutować w odpowiedzi na najbliższe oferty pracy

Zostaw opinię o Cerko Sp. z o. o. - Sp. k. - Śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cerko Sp. z o. o. - Sp. k.