NDI Development sp. z o.o.

Warszawa

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o NDI Development sp. z o.o.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NDI Development sp. z o.o.

Karolina
użytkownik zarejestrowany

@e czy zdecydowałeś się na aplikowanie do firmy NDI Development? Jeżeli tak się stało, to mógłbyś w kilku słowach opisać swój poziom zadowolenia z podjętej pracy? Jak przedstawiają się warunki zatrudnienia i system prowizyjny, o którym wspomniałeś w swoim komentarzu? Swoją wypowiedzią być może ułatwisz innym podjęcie decyzji o ubieganie się o pracę u tego pracodawcy.

e
użytkownik zarejestrowany

zastanawiam się nad podjęciem u was w firmie pracy jako specjalista ds. sprzedaży,. dacjcie mi tylko proszę znać jak wygląda system prowizyjny dla specjalistów od sprzedaży

Zostaw opinię o NDI Development sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NDI Development sp. z o.o.