Caleffi Poland Sp. z o.o.

Kujawsko-pomorskie

Opinie o Caleffi Poland Sp. z o.o.

Iwona
użytkownik zarejestrowany

Obecnie firma poszukuje osób do pracy jako Regionalny Przedstawiciel Handlowy - Doradca Techniczno - Handlowy. Co jako obecni pracownicy firmy możecie powiedzieć o pracy na tym stanowisku? Czego mogą oczekiwać osoby, które zdecydują się przesłać swoją aplikację? Wasze doświadczenia mogą być bardzo pomocne dla osób szukających informacji na temat tego jakim pracodawcą jest Caleffi Poland.

rde
użytkownik zarejestrowany

W sumie taki przedstawiciel handlowy ds. detalu może liczyć na dwuskładnikowe wynagrodzenie, bo zawsze jest szansa na odpowiednie premie w tym zakresie.

Zostaw opinię o Caleffi Poland Sp. z o.o. - Kujawsko-pomorskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Caleffi Poland Sp. z o.o.