Mr Garden Sp. z o. o.

Grudziądz

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 2 ocen.

Opinie o Mr Garden Sp. z o. o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mr Garden Sp. z o. o.

Hanna

@Jatutylkosprzatam wspominasz, że informacje ze strony internetowej firmy nie są adekwatne do tego, co się słyszy podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Co masz konkretnie na myśli?

akao

3-letnie doświadczenie wcale nie jest tak dużym wymogiem do spełnienia @niuśka, bo przecież takie zatrudnienie wiaże się opdowiednio z niezłymi benefitami socjalnymi.

Jatutylkosprzatam
@akao 06.08.2016 15:22

To co jest napisane na stronie, kompletnie nie jest adekwatne do tego gdy się pójdzie na rozmowę kwalifikacyjną, doświadczenie nie jest potrzebne chociaż mile widziane. Przy takim braku ludzi jaki obecnie tam jest biorą wszystkich którzy chcą pracować

Zostaw opinię o Mr Garden Sp. z o. o. - Grudziądz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mr Garden Sp. z o. o.