Biuro Tłumaczeń HERMENEUS

Podkowa Leśna

Opinie o Biuro Tłumaczeń HERMENEUS

Iza

Jaka panuje obecnie atmosfera w firmie Biuro Tłumaczeń HERMENEUS? Ktoś podzieliłby się swoimi doświadczeniami jeśli chodzi o pracę w tej firmie? To istotne informacje dla osób, które myślą nad zatrudnieniem się w firmie.

sfd

tak wlasnie tez zauwazylem ze akurat rekrtuacja w tej firmie to jest w całej Polsce na stanowisko przedstawiciela handlwoego..powiecie jakie zarobki??

gfk

Bardzo słaba atmosfera

Właściciel
@gfk 20.09.2016 16:39
Bardzo słaba atmosfera

Chyba ktoś myli firmę ponieważ my rekrutujemy tylko z mazowieckiego. i niegsy nie na stanowisko przedstawiciela handlowego

Zostaw opinię o Biuro Tłumaczeń HERMENEUS - Podkowa Leśna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Tłumaczeń HERMENEUS