Biuro Leasingowe Finansowanie24.pl

Śląskie

Opinie o Biuro Leasingowe Finansowanie24.pl

Lidia

@akaio a to w Biuro Leasingowe Finansowanie24.pl benefity są stopniowane w zależności od zajmowanego stanowiska? Może ktoś napisać na ten temat nieco więcej? To raczej bardzo rzadka praktyka - zazwyczaj firmy stosują ten sam pakiet benefitów dla wszystkich swoich pracowników.

akaio

No to dobrze, że jest szansa u nich na konkretne premie do zarobków. TO dość fajna sprawa, bo przecież zależy im na pracownikach, a o dobre zarobki teraz trudno. WIecie jakie benefity ma specjalista ds. kadr?

Zostaw opinię o Biuro Leasingowe Finansowanie24.pl - Śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Leasingowe Finansowanie24.pl