Biuro Karier Politechniki Rzeszowskiej

Barcelona

Opinie o Biuro Karier Politechniki Rzeszowskiej

Dominika

@abra k.dabra nikt nie udzielił Ci odpowiedzi na forum. Nie mniej, czy aplikowałeś na wyżej wymienione stanowisko? Jeżeli tak było, to mógłbyś się podzielić swoją opinią na temat przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej? Na co, Twoim zdaniem, należy zwrócić uwagę, aby się dobrze do niej przygotować?

abra k.dabra

Projektant systemów fotowoltaicznych - Inżynier CAD jest jak widzę obecnie poszukiwany do was do pracy w Rzeszowie - na czym jednak dokłądnie na takim stanowisku ma polegać wsparcie działu sprzedaży?

Zostaw opinię o Biuro Karier Politechniki Rzeszowskiej - Barcelona

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Karier Politechniki Rzeszowskiej