BestDoctor Polska Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o BestDoctor Polska Sp. z o.o.

Paulina

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w BestDoctor Polska Sp. z o.o.? O jakie stanowisko się ubiegałeś? Możesz powiedzieć kilka słów na temat przebiegu rozmowy? A może masz jakieś rady dla przyszłych kandydatów.

rt

mnie glownie interesuje to jak wyglada u nich praca jako account manager w Łodzi i jakie sa zarobki..

Jak wygląda oferta pracy u nich? Chyba miały pojawić się jakieś miejsca?Czekamy na nowe wieści.

Zostaw opinię o BestDoctor Polska Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BestDoctor Polska Sp. z o.o.