BEST SERVICE Piotr Janowski

Katowice

Opinie o BEST SERVICE Piotr Janowski

Piotr

Firma Specjalizuje się w rekrutacjach managerów i specjalistów o specjalnych kwalifikacjach choć bardzo lubimy również rekrutacje pracowników do działów sprzedaży.

artur king
użytkownik zarejestrowany

gdyby ktoś był zainteresowany zatrudnieniem w tej firmie to pod koniec lipca tego roku ruszyła rekrutacja na stanowisko Przedstawiciel Handlowo-Techniczny - Technolog - wymagania wysokie ale warunki świetne

Majka
@artur king 06.08.2016, 22:58

Tam cały czas są jakieś oferty pracy bo to jest firma....rekrutacyjna. Oni pośredniczą a nie zatrudniają.

Zostaw opinię o BEST SERVICE Piotr Janowski - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BEST SERVICE Piotr Janowski