MOL (EUROPE) CSU Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o MOL (EUROPE) CSU Sp. z o.o.

Nick

MOL CSU w Gdańsku to centrum biznesowe obsługujące całą Europę. Ma 3 działy: obsługę klienta i dwa działy operacyjne - jeden zajmujący się pustymi kontenerami (pozycjonowanie, ruchy, depot, naprawa) a drugi obsługą statków w portach (listy załadunkowe, manifesty ładunków specjalnych) oraz pełnych kontenerów (transporty, wejście na terminal, przepakowania, raportowanie ładunków niebezpiecznych w systemach terminalowych itp). Dział obsługi klienta jest ciekawszy niż w mojej poprzedniej firmie - bezpośredni kontakt z klientem - szerszy zakres obowiązków, bezpośredni kontakt z klientem, odpowiedzialność. Pracują tam głównie studenci, absolwenci i osoby bez doświadczenia w branży (duża rotacja). Zarobki na początek są ok, jeśli jednak posiedzisz dłużej nie licz na zauważalne polepszenie Twojej sytuacji finansowej - pomoże Ci jedynie zmiana pracy albo działu. Działy operacyjne złożone są z osób doświadczonych (na oko średnia wieku to 35 lat) i nie ma tam dużej rotacji - szanse na awans w ramach rekrutacji wewnętrznej z obsługi klienta mają nieliczni. Plusy: atmosfera, ludzie! ponoć dobre zarobki w działach operacyjnych ciekawa praca można się dużo nauczyć fundusz socjalny (multisport, opieka zdrowotna, bony na święta, finansowanie integracji teamowych, itp) coroczne podwyżki (symboliczne, ale są) stopniowanie stanowisk (od juniora do seniora) ponoć większość stażystów zostaje Minusy: takie sobie zarobki zarobki w obsłudze klienta brak premii rocznych duża rotacja w obsłudze klienta szanse na awans pionowy i poziomy są małe (mała rotacja w działach operacyjnych) korpo (tempo, rozliczanie ze statystyk, pilnowanie czasu pracy, biurokracja) sztywne godziny pracy obowiązkowa 45 min przerwa wydłużająca czas pracy do 8h i 30 min ps. użytkownik 'fdr' dodał opinie dla złej firmy

Weronika

Właśnie poszukują na stanowisko Internship, Czy pracował ktoś na takim stanowisku i mógłby powiedzieć na czym dokładnie polega taka praca? Pozostawiając swoją opinie pomagacie tym, którzy myślą nad aplikowaniem do firmy.

fdr

Taki telefoniczny doradca grafika może liczyć na zarobki na poziomie 10-15zł/h a jeszcze do tego dochodzi prowizja, więc są to dość rozsądne stawki. W końcu można sobie spokojnie dorobić nawet mając jeszcze status studenta. Ale czy wypłata jest na czas? Dzięki

Zostaw opinię o MOL (EUROPE) CSU Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MOL (EUROPE) CSU Sp. z o.o.