AXENCE Sp. z o.o. Sp. j.

Opinie o AXENCE Sp. z o.o. Sp. j.

Aktualność
Witaj na naszym profilu!

Jeśli fascynują Cię obszary cyberbezpieczeństwa, administrowania sieciami i wszelkie nowoczesne technologie, Axence będzie dla Ciebie świetnym miejscem do rozwoju. Tworzymy oprogramowanie do zarządzania IT wykorzystywane w tysiącach organizacji w Polsce i na świecie, realizujemy duże projekty edukacyjne na dużą skalę dla biznesu i instytucji publicznych, a także budujemy jedyną w swoim rodzaju społeczność administratorów i specjalistów IT.

Chcesz dowiedzieć się z pierwszej ręki o warunkach pracy, zespole, benefitach? A może interesuje Cię, jak w szczegółach wygląda proces rekrutacyjny? Śmiało pytaj, właśnie po to tu jesteśmy!

Pamiętajcie jednak, że wolność wypowiedzi ma swoje ograniczenia. Polskie prawo gwarantuje ochronę dobrego imienia, dlatego komentarze zawierające treści niezgodne z nim oraz te, które naruszają zasady regulaminu serwisu, będą archiwizowane przez Administratora.

Wszystkich zainteresowanych współpracą zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym praca@axence.net

Pozdrawiamy,

Axence Team

@Pracownica - na szczęście Była

Zależy nam, aby to forum było miejscem do dzielenia się doświadczeniami i opiniami na nasz temat. Czytamy wszystkie komentarze i zawsze staramy się wyciągać wnioski, również te płynące z konstruktywnej krytyki. Pamiętajcie jednak, że wolność wypowiedzi ma swoje ograniczenia. Polskie prawo gwarantuje ochronę dobrego imienia, dlatego komentarze zawierające treści niezgodne z nim oraz te, które naruszają zasady regulaminu serwisu, są niezależnie od nas archiwizowane przez Administratora. Zawsze staramy się wyciągnąć wnioski z bieżącej sytuacji. Owszem, jak w każdej firmie, także w Axence zdarzają się zmiany kadrowe. Natomiast nie są to zmiany całego zespołu. Zawsze wychodzimy naprzeciw takim zmianom i reagujemy na bieżąco w takich sytuacjach.

PF

Cześć :) Pracuję w firmie dość długo, choć to delikatne określenie :) Inicjały chyba proste do rozszyfrowania dla tych, którzy tutaj pracowali. Pozostali mogą skorzystać z wyszukiwarki, jeśli ktoś potrzebuje ;) Z zaciekawieniem obserwuję wysyp opinii o Axence w ostatnim czasie. Niespecjalnie mnie to irytuje, raczej jest to żenujące, a jakby nie było, nie pomaga w niczym. Wiele osób, które odeszło nadal utrzymuje kontakty z obecnymi pracownikami. Zastanawiam się czy mają świadomość działania na szkodę swoich kolegów i koleżanek? Czytając to wszystko można odnieść wrażęnie, że Axence to taki łagodny (usunięte przez administratora) koncentracyjny. Generalnie żadnych poważnych zarzutów nikt nie wysuwa, nikt nikogo nie trzyma tutaj na siłę, ale jednocześnie wyrwać się stąd jest bardzo ciężko, bo jeśli ktoś nie odejdzie szybko to zostaje na lata. Doskonale to rozumiem, bo trochę już tutaj pracuję ;) Axence to stosunkowo mała firma, nie prowadzimy 25 projektów w 15 działach. Jeśli nie odnajdujesz się tam gdzie trafiłeś, dopadła Cię rutyna i praca Cię już nudzi, albo po prostu przejadł Ci się Kraków, to nie ma możliwości wewnętrznie przenieść się do innego zespołu i zacząć robić coś zupełnie innego i gdzie indziej. Nie ma tutaj też nawet paru szczebli, po których będziesz się mógł piąć w swojej wymarzonej zawodowej karierze. Mimo możliwości szkoleń nikt też nie będzie Cię do nich zmuszał. Axence to firma dla ludzi, którzy przede wszystkim lubią to co robią, z pasją. Jeśli jesteś zwykłym wyrobnikiem, idź gdzie indziej, bo w Axence zostawia się serce. Możesz to odbierać jako oklepany frazes, ale wiele osób, które odeszło pozostawiło po sobie pewnego rodzaju pustkę. Rzecz jasna, firma dalej funkcjonuje, ten ślad się z czasem zaciera, ale takie są odczucia na gorąco. Bywa i druga strona medalu, odchodziło też wiele osób, które nie pozostawiły po sobie absolutnie nic... (nie, komentarze na GoWorku się nie liczą). To przede wszystkim od Ciebie zależy, do której grupy będziesz się zaliczać. Do zobaczenia :)

Zadowolony pracownik

Czas w Axence mija szybko dla tych, którzy robią to co lubią :) Z doświadczenia kilkuletniej pracy w firmie Axence pod kątem koleżanek i kolegów z którymi współpracuje, uważam, że atmosfera jest dobra, a nawet przyjacielska. Tak jednak, jak w każdej firmie bywa, są różne osobowości i czasem coś przeszkadza w drugiej osobie, należy jednak pamiętać, że atmosera, w jakiej pracujemy w dużej mierze zależy od nas samych. Axence, od kiedy pamiętam, jest zawsze otwarte, aby wspierać swoich pracowników odnośnie dedykowanych kursów językowych, czy szkoleń podnoszących kwalifikacje. Imprezy pracownicze – wiele ich było, jest i pewnie wiele ich będzie :). Wynagrodzenie jak zawsze jest kwestią indywidualną, do tego dochodzą premie, które są miłym dodatkiem motywującym i wzmacniającym zaangażowanie. Pozdrawiam i polecam.

@NotFans

W Axence dbamy o pracowników i stawiamy przed nimi perspektywy rozwoju. Nie tylko poprzez wewnętrzne szkolenia, ale również budżety szkoleniowe z których mogą i korzystają nasi pracownicy. Nie ma firm idealnych i czasami nadchodzi czas, aby się z firmą rozstać (lub – czasami nadchodzi czas, aby zakończyć współpracę). Pracownikom, którzy zmienili Axence na inne miejsce pracy zawsze życzymy satysfakcji i dalszego rozwoju osobistego.

Na stronie firmy widzę ofertę pracy na stanowisko testera oprogramowania. Widzę, że na umowie o pracę można zarobić od 6000 do 7500 zł brutto. Co zrobić, aby otrzymać tę górną granicę widełek? :) Podajcie jakieś wskazówki! Czytam, że pracuje się tutaj w modelu hybrydowym. Dajcie znać, w które dni musiałabym być w firmie!. ;) Z góry dzięki!

Ewela Nowy wpis

Wynagrodzenie do negocjacji ;( Please, ile należy podać w rekrutacji na asystenta działu marketingu, aby nie wylecieć już na starcie? Naprawdę podoba mi się opis stanowiska i benefitów, nie chcę spalić na starcie...

Wycena Nowy wpis
@Ewela

Z tego co wiem to bardziej sie patrzy na osobę i jej charakter oraz umiejętności. Powiedz ze przez 3 miesiące chcesz kwote X, a po 3 miesiącach kwotę Y jeśli wszystko obu stronom będzie pasować. Nie przestrzelisz a dasz sobie szanse na szybką podwyżkę.

ML

Fajna atmosfera, ludzie na poziomie, pełna kultura i szacunek, scrum jeden z lepszych jakie widziałem i miłe koleżanki. Miło wspominam pracę w tej firmie, choć zadania bywały trudne.

@ML

A na jakim stanowisku pracowałeś? O jakich zadaniach mowa? Czy miały one może wpływ na wysokość premii skoro bywały trudne? Dałbyś jeszcze znać czy firma umożliwia rozwój zawodowy, tzn. awanse czy wolą brać osoby z zewnątrz?

Nowy wpis

Zachęcamy do zapoznania się z nasza stroną interentową, gdzie komunikujemy aktualne procesy rekrutacyjne. https://kariera.axence.net/ Na wskazanej stronie znajduje się opis procesu rekrutacyjnego oraz możliwych benefitów. Firma Axence zdecydowanie priorytetowo traktuje rozwój swoich pracowników, inwestując w różnorodne szkolenia, które mają na celu podnoszenie kompetencji i wiedzy w zespole. W każdym procesie rekrutacyjnym równocześnie dokonujemy weryfikacji aplikacji z zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych źródeł, umożliwiając w ten sposób rozwój zawodowy naszych pracowników. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z możliwości aplikacji oraz do przesłania swojego CV. Jesteśmy otwarci na nowe talenty i entuzjastycznie witamy kandydatów, którzy pragną dołączyć do naszego dynamicznego zespołu.

Cześć. Myślę o aplikowaniu na aktualną ofertę pracy, co znalazłem na ich stronie. Szukają inżyniera sprzedaży i chcę się sprawdzić w tej roli. 2 lata doświadczenia mam ale w ogłoszeniu nie podali szczegółów płacowych. Napisali tylko, że atrakcyjne wynagrodzenie. To znaczy, ile? Druga sprawa to w liście zadań jest prowadzenie szkoleń. Czy wiecie, czy są one tylko online, czy i stacjonarnie? Wyjazdy po Polsce się zdarzają, czy raczej obręb Krakowa?

@Adam

zapraszamy do odwiedzenia naszej strony: https://kariera.axence.net/ gdzie znajdziesz opis stanowiska. Realizacja części zadań, wymagać będzie podróży służbowych na terenie całego kraju.

Pojawiła się oferta na Managera Sprzedaży - będę wdzięczny za wskazówki, czego można się spodziewać? :)

Ewelina
@Zainteresowany

O, na stronie widziałam tylko ofertę dla Inżyniera sprzedaży. Gdybyś aplikował, dasz znać, jakie zarobki akceptują? W ogłoszeniu mowa o negocjacjach co do stawki. Lepiej nie przestrzelić :3

O pracę w mieście Kraków nie jest łatwo, dlatego czy możecie coś powiedzieć o firmie AXENCE Sp. z o.o. Sp. j.?

Ze swojej strony możemy pokierować na naszą stronę www: https://kariera.axence.net/#about W tym miejscu można znaleźć informacje o firmie oraz produkcie :), a także aktualnych procesach rekrutacyjnych.

Natalia
@AXENCE Sp. z o.o. Sp. j.

Super, na pewno wielu osobom przyda się informacja o ofertach! Chciałabym podpytać, czy firma zatrudnia też studentów, z elastycznym grafikiem.

Wszystkie aktualne procesy rekrutacyjne są widoczne na naszej stronie internetowej: https://kariera.axence.net/ Proces rekrutacyjny na stanowisko Grafik został zakończony.

PF

Starałem się znaleźć aktywne ogłoszenia do pracy w firmie AXENCE, jednak niestety nic nie znalazłem. Czy może jest na forum osoba, która mogłaby napisać, czy pracodawca ten poszukuje może nowych osób do swojej firmy? Fajnie by było móc się tego dowiedzieć. Ktoś coś?

w
@Adam

Aktywne ogłoszenia można znaleźć na stronie Axence https://kariera.axence.net/

Były
@w

Możesz teraz szukać swobodnie w zakładce Kariera - zwolniła się w zasadzie większość zespołu programistycznego.

@Były

Serio większość? A ile to osób, bo w takim razie będą teraz kompletować kolejny?

Były
@Ewa

Nie pamiętam dokładnie wszystkich osób (pracowałem na innym pietrze) ale zostały chyba 3 osoby - cała reszta się zwolniła.

@Były

Nasz zespół DEV składa się z programistów backend i frontend, testerów i UX. Są w nim zarówno osoby z kilkunastoletnim stażem w firmie jak i nowi pracownicy. Stwierdzenie „zwolniła się w zasadzie większość zespołu programistycznego" jest po prostu nieprawdziwe i wprowadza w błąd potencjalnych kandydatów. Owszem, jak w każdej firmie, także w Axence następują zmiany w zespole. Wychodzimy naprzeciw zmianom i rekrutujemy nowych pracowników. Aktualnie nie kompletujemy nowego zespołu, a chcemy powiększyć obecny o Senior Frontend Developera oraz Senior .NET Developera. Nasze oferty pracy można znaleźć pod linkiem: https://kariera.axence.net/ Zachęcamy do rozmowy rekrutacyjnej, podczas której można zweryfikować, ile nas jest :)

@Zadowolony pracownik

Fajna opinia, dużo można się dowiedzieć. A jak to wygląda z tymi szkoleniami - są po nich szanse na awans?

@Karolina

Co roku jest ustalany budżet szkoleniowy i wykorzystywany zgodnie ze zgłaszanymi potrzebami pracowników. Struktura w firmie jest raczej płaska, ale awans jest możliwy :)

Hanna
@Zadowolony pracownik

Może wiesz ile taki budżet mniej więcej wynosi i ile takich szkoleń jest w stanie pokryć? No i co z tym awansem, mówisz, że też jest... coś więcej jesteś w stanie napisać? czy nie orientujesz się za bardzo?

NotFans
@Zadowolony pracownik

Pani Prezes się wysiliła, kupiła konto Premium na goworku, pousuwała wszystkie wpisy pokazujące jak słaba atmosfera panowała ostatnimi latami w firmie. A prawda jest taka że firma nie daje perspektyw rozwoju. Wręcz przeciwnie, w Axence człowiek się cofa w rozwoju. Co roku spotkania o tym jakie to świetne projekty przed nami. A potem cyk… nowe projekty. A o starych już zapomniano zanim postarano się je wykonać.

@NotFans

Aktualność
Witaj na naszym profilu!

Pozdrawiamy,

Axence Team
Pracownica - na szczęście Była

Gdybyście się starali wyciągać jakiekolwiek wnioski to sytuacja w którym zwalnia się cały zespół nie powtórzyła by się. Usunęliście wszystkie komentarze które opisywały atmosferę panującą w firmie. 2017 rok powtórzył się - znowu cały zespół zniknął.

@Pracownica - na szczęście Była

John Doe

„Dobrzy pracownicy odchodzą przez złych szefów” - to niestety prawda. Axence miewało różne okresy. Było zarządzane przez Dyrektora, potem poszło w nadmiarowy management kierowniczy (kierownik to niestety właściwe słowo, było dalekie od właściwego zarządzania nie mówiąc o byciu liderem) i stworzyły się dwie kasty, aż w końcu wrócono do centralizacji władzy. Niestety problem zawsze był ten sam - szefostwo nie słucha tego co mówią pracownicy, albo raczej słyszy, tylko to, co chce słyszeć i to oderwanie sprawia, że w pewnym momencie to już przestaje chodzić o wynagrodzenie. Zespół kiedyś był zgrany, ale sporo ludzi (w kolejnej już fali) odeszło i jest zdecydowanie inaczej. Nie odeszli z firmy przez to, że źle się wspólnie pracowało, że czegoś brakowało, bo w zgranym zespole - myślę ogólnie o firmie, nie tylko o działach - można było sobie poradzić z wieloma problemami, odeszli przez „złych szefów”.

Hanna
@John Doe

To co takiego robili ci "szefowie", że pracownicy zaczęli przez nich odchodzić? O ile faktycznie to jest w ogóle prawda.

ByłyPracownik
@Hanna

Co robili? Nic nie robili bo przez dobre miesiące nie interesowali się firmą. Cała reszta to prawda.

Kandydakta marketing

Rozmowa rekrutacyjna bardzo przyjemna i rzeczowa

@Kandydakta marketing

a zadają jakieś nietypowe pytania? Czy same takie standardowe?

widełki płacowe

Jak wyglądają widełki na stanowiskach supportu technicznego czy coś w tym przedziale ? (usunięte przez administratora)

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy AXENCE Sp. z o.o. Sp. k.?

Niestety nie posiadamy odpowiedniej infrastruktury do przesłuchań. Nie mniej staramy się zawsze sprostać wysokim oczekiwanią naszych kandydatek i wykożystujemy specjalny pokój z widokiem na Wawel od zaprzyjaźnionej firmy w tym tym samym budynku.

Axence

Powyższa odpowiedź, mimo że napisana z humorem, nie jest autorstwa podpisanej osoby ani żadnego z pracowników firmy Axence. Rozmowy kwalifikacyjne w Axence przeprowadzane są zwykle w siedzibie firmy. W niektórych przypadkach stosujemy również spotkania zdalne.

Cezary

Trudno dostać się do pracy w firmie? Jakieś informacje o zarobkach i atmosferze byłyby mile widziane.

Stefan
@Cezary

Interesowałeś się jakiś czas temu zatrudnieniem. Zdecydowałeś się złożyć CV i zacząć pracę w AXENCE? Jeżeli tak, to podziel się swoim doświadczeniem i przedstaw aktualne warunki zatrudnienia w firmie. Obecnie pracodawca szuka specjalisty do spraw marketingu międzynarodowego i konsultanta sieci partnerskiej. Na stronie https://axence.net/pl/o-nas/kariera są opisane szczegóły tych ofert rekrutacyjnych.

Zuza
@Stefan

Przeglądałam oferty ale może konkretniej jak się tam pracuje?

Poz

Wczoraj byłem na rozmowie rekrutacyjnej. Jej wyniku oczywiście jeszcze nie znam, ale muszę zdecydowanie pochwalić podejście do rekrutacji. Konkretna rozmowa o kompetencjach, doświadczeniu wzajemnych oczekiwaniach i wizji, bez sztampowych pytań o to, co będę robił za 5 lat czy jakie są moje największe wady. I co najważniejsze od razu spotkanie z prezesem i właściwą osobą z konkretnego działu. Czułem po prostu, że mój czas jest szanowany. Oby jak najwięcej takich procesów rekrutacyjnych.

koncertowa
@Poz

POZ to daj znac czy sie dostales Mysle ze POZ to pracownik Axence a post to propaganda. Jak w firmie jest wiedza ci co jeszcze pracuja

DaNoo
@koncertowa

Zainteresowani zapewne widzą coraz większą liczbę ofert pracy w Axence. Te oferty to nie są już tylko oferty dla osób na "produkcję" a do działów które były ostoją spokoju, co nie napaja optymizmem. Tajemnicą poliszynela jest to, że z firmą pożegnały się nawet osoby spowinowacone z właścicielem a pracujące w dziale administracyjnym. Jeśli rodzina ucieka to nie jest raczej ciekawie. Każdemu zainteresowanemu proponuję przemyśleć tą kwestie we własnym zakresie.

po2
@DaNoo

Myślę, że lepiej samemu zweryfikować sytuacje a nie poddawać się opinii byłych, niezadowolonych z własnego odejścia pracowników. W firmie panuje bardzo dobra atmosfera, pracują tu naprawdę specjaliści, zmotywowani do działania eksperci w swoich działach. Nie ma żadnej paniki/problemów wbrew powyższym wpisom. Ilość benefitów rośnie, najważniejszy jest jednak obserwowany rozwój. Każdy ma prawo do zmian, nawet długoletni pracownik administracja, a firma żyje dalej i ma się lepiej niż nieźle. Równocześnie do firmy cały czas dołączają nowe talenty, widać długofalową wizję rozwoju.

Poz
@koncertowa

Tak, już dostałem propozycję, ale ze względu na długi okres wypowiedzenia jeszcze nie zacząłem pracować (Tutaj też plus, że firma zdecydowała się poczekać tak długo, bo nie jest to częsta postawa). Podzieliłem się wyłącznie pozytywnym wrażeniem na temat rekrutacji, o samej pracy nie potrafię jeszcze nic powiedzieć

Tuteraz
@po2

Wizję długofalowego rozwoju widać zwłaszcza w produktach... :) A jaki to talent dołączył ostatnio?

Agata

@zawiedziony, użyłeś ciekawego sformułowania opisującego poziom rozmowy kwalifikacyjnej w AXENCE. Jednak ze względu na innych użytkowników, którzy będą niedługo brali udział we własnych rozmowach w tej firmie, proszę Cię o zrelacjonowanie jej przebiegu i przytoczenie treści kilku pytań jakie zostały Ci na niej zadane.

zawiedziony

Rozmowy jak do NASA, nie adekwatne do płaconych pieniędzy.

Agata

@Igor, napisałeś, że AXENCE Sp. z o.o. Sp. k. przeżywa w tym momencie swój dobry okres. Czy wiąże się to ze zmianami jakie zaszły w tej firmie? Za jakie obowiązki jesteś odpowiedzialny? Jakie również plusy możesz wymienić, które automatycznie staną się zachęcające dla osób rozważających aplikowanie do tego pracodawcy?

Zostaw merytoryczną opinię o AXENCE Sp. z o.o. Sp. j. - Kraków

• Jak się pracuje w AXENCE Sp. z o.o. Sp. j.?

Zobacz opinie na temat firmy AXENCE Sp. z o.o. Sp. j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AXENCE Sp. z o.o. Sp. j.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AXENCE Sp. z o.o. Sp. j.?

Kandydaci do pracy w AXENCE Sp. z o.o. Sp. j. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AXENCE Sp. z o.o. Sp. j.