Model Obaly a.s.

Opolskie

Opinie o Model Obaly a.s.

Iza

Czy pracuje ktoś aktualnie jako Regionalny Szef Sprzedaży i mógłby podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z tą posadą? Jakie są godziny pracy na tym stanowisku? Czy jest możliwość elastycznych godzin pracy? Dzieląc się takimi informacjami pomagacie osobom, zastanawiającym się nad aplikowaniem.

marwio

jak to jest u was z tą rekrutacją na regionalnego szefa sprzedaży na śląskim - czy ona trwa czy może została już zakończona? p[rzyznam szczerze że w internecie na ten temat sa dość sprzeczne komunikaty

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Model Obaly a.s. - Opolskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Model Obaly a.s.