MGU- doradztwo inwestycyjne

02-776 warszawa

Opinie o MGU- doradztwo inwestycyjne

Natalia

@pani monika l widzę, że nikt Pani nie odpisał. Czy zdecydowała się Pani aplikować na takie stanowisko pracy? Jeśli tak to opowie coś Pani na temat rekrutacji? A może przyjęli Panią i podzieli się z nami wrażeniami w MGU- doradztwo inwestycyjne? Te informacje pomogą osobom aplikującym.

pani monika l

jak zdążyłam się zorientowac poszukiwany jest u państwa w tym, roku Dyrektor Generalny Trader Rynku Kapitałowego, ogłoszenie w internecie widoczne - na takim wysokim stanowisku co możecie mi panstwo zaproponować, także w kategorii benefitów dodatkowych?

Zostaw opinię o MGU- doradztwo inwestycyjne - 02-776 warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MGU- doradztwo inwestycyjne