Metrofinance Sp. z o. o.

Radom

Opinie o Metrofinance Sp. z o. o.

Zuzanna

Jeszcze kilka dni aktywna będzie oferta pracy jako Doradca Finansowy. Co jako obecni pracownicy możecie powiedzieć osobom wahającym się nad przesłaniem swojej aplikacji? Jakim pracodawcą jest Metrofinance? Czego mogą oczekiwać nowi pracownicy? Wasze doświadczenia mogą pomóc tym, którzy szukają informacji o firmie jako pracodawcy.

Marcin

Witam wszystkich. Czy znajdę tu może doradcę kredytowego z Metrofinance Sp. z o. o.? Jestem zainteresowany tą posadą w Radomiu. Słyszałem dużo pozytywów o pracy, ludziach a nawet wynagrodzeniu. Chciałbym to jednak potwierdzić u pracowników... Dla pewności :)

Zostaw opinię o Metrofinance Sp. z o. o. - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Metrofinance Sp. z o. o.