Opinie o Europe Technics w Słomniki

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Europe Technics. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Europe Technics o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Europe Technics w Słomniki

. Nowy wpis

Nie polecam techniki co może być a na nią lejemy ;)

Devid Nowy wpis

A po co brać kasę z Uni na roboty ! Których nikt nie będzie poprawiał. Olali sprawę a jak przyszło do użytku to wielkie ALE

Mieczysław Nowy wpis
@Devid

Nie rozumiem Twojego wpisu. Czy firma nie wywiązała się należycie ze zobowiązań, których się podjęli? Powiedz coś więcej.

Skaza Nowy wpis

Dlaczego nikt nie napiszę że tego lysego alkoholika kradliscie na potęgę!!! Robiliście co chcieliście!!! Kupa zniszczonego materiału wyrzuconego na złom przykrytego odpadam!!! To wy doprowadziliscie do upadku tej firmy, wykorzystaliscie zaufanie i chorobę pracodawcy. Nie umieliscie podstawowych rzeczy wykonać bo zawsze coś zepsuliscie!!! Wiem bo większość z was pracowałem!!! Każda rzecz wychodząca z waszych łap szla na zlom. Tylko dwóch dobrych pracowników dobrze wspominam, reszta to nadaje się do obierania czosnku!!!!

Karol

@Jarzębina widzę że znasz firmę od środka, może napiszesz coś więcej na temat pracy w tym miejscu? Jakie są relacje z szefostwem, jak długo tu pracujesz? Czy warunki płacowe są zadowalające? Warto podzielić się każdymi przemyśleniami na temat pracy w Europe Technics, takie wpisy wiele wnoszą dla osób poszukujących tu pracy.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Europe Technics? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Jarzębina

Łysy tak. Ale nie oszust i alkoholik idzie na lepsze

Co sądzicie o zarobkach w Europe Technics? Czy w ostatnim czasie uległy one zmianie?

Mirosław Kutafonowicz

8 zł/h to niezbyt wygórowana pensja. No może teraz już jest 10. Oczywiście na czarno.

Nie polecam

W tej firmie nigdy nic się nie zmieni, no chyba że szyld znowu.

Żołądkowa Gorzka

Stawki nie wzrosły. Za to czas oczekiwania na pieniądze coraz bardziej się wydłuża.

Wiktor Traktor
@Żołądkowa Gorzka

To po co tam jeszcze pracujesz?

Kochanek
@Wiktor Traktor

Bo mają dobrą robotę, spóźniają się minimum po pół godziny dźień w dźień, przez cały dzień praktycznie nic nie zrobią a pieniądze biorą i to nie małe. za to co reprezentują swoją pracą, a kase z opuźnieniem ale wkońcu dostają. Łysy nie zna się na robocie, a ludzie robią z nim co chcąc.

Paźdźioch
@Wiktor Traktor

Po 15 zł na sam podzątek dostają, (usunięte przez administratora) potrafią i (usunięte przez administratora) robią i jeszcze im źle. Jak by było im tak źle to by już dawno nie robili. Jak nie na krusie to na bezrobociu, albo swoje firmy mają i umowy nie chcą. Czarna strefa podatkowa, a później napiepszają ze kolejki do lekarza.

Janusz Nosacz

Kompletnie niepoważna firma. Wypłata bez kilkumiesięcznych opóźnień to niespotykana rzadkość. W dodatku płacona w jakichś śmiesznych ratach. Pełno oszustw w stronę klientów, nie płacone faktury, pobrane zaliczki, opóźnienia ze zleceniami i pełno reklamacji to norma. Brak jakiegokolwiek BHP. Nawet nie ma czym umyć rąk oraz papieru toaletowego brak. Odradzam jakichkolwiek kontaktów z tą firmą zarówno pracowniczych jak i handlowych. Dziwne, że ta firma się jeszcze w ogóle utrzymuje niewiadomo z czego. W ogóle, że jeszcze w dzisiejszych czasach są takie firmy to jest wielki szok.

Kubexściero

Firma ciągnie na nie płaceniu faktur i wypłat, a prowadzi ją łysy oszust alkoholik.

Niezadowolonyclient

Są oszustami. Pracuje dla byłego klienta. Skasowali zaliczkę za zamówienie, którego nigdy nie dostarczyli. Każdy ma to, na co zasługuje!

SzAmAn

Firma powoli upada to Tylko kwestia czasu. Jeżeli ktoś tam chce iść to nie polecam. Przyjmie Cię za 10zł i bedziesz miał problem z odejściem i ciężko z umową oraz pretensje i za żalenia .

nieznazypracownik

firma masakra, nawet ich nie stać na papier toaletowy, wymagają żeby pracować po 12h za 8zł bez umowy, z wypłatami się spużniają nawet 3 miesiące, a ponoć wcześniej chłopakom nie płacili nawet po pół roku, a jak będziesz chciał odejść to nie masz co liczyć na swoje pieniądze

Zostaw merytoryczną opinię o Europe Technics - Słomniki

Europe Technics