Europe Technics

Słomniki

Europe Technics

Opinie o Europe Technics

Jarzębina

Łysy tak. Ale nie oszust i alkoholik idzie na lepsze

Wiesz jak wyglądają zarobki w Europe Technics? Podziel się swoją opinią. Może okazać się cenna!

Co sądzicie o zarobkach w Europe Technics? Czy w ostatnim czasie uległy one zmianie?

Paźdźioch
@Wiktor Traktor 06.03.2018 19:41

Po 15 zł na sam podzątek dostają, (usunięte przez administratora) potrafią i (usunięte przez administratora) robią i jeszcze im źle. Jak by było im tak źle to by już dawno nie robili. Jak nie na krusie to na bezrobociu, albo swoje firmy mają i umowy nie chcą. Czarna strefa podatkowa, a później napiepszają ze kolejki do lekarza.

Janusz Nosacz

Kompletnie niepoważna firma. Wypłata bez kilkumiesięcznych opóźnień to niespotykana rzadkość. W dodatku płacona w jakichś śmiesznych ratach. Pełno oszustw w stronę klientów, nie płacone faktury, pobrane zaliczki, opóźnienia ze zleceniami i pełno reklamacji to norma. Brak jakiegokolwiek BHP. Nawet nie ma czym umyć rąk oraz papieru toaletowego brak. Odradzam jakichkolwiek kontaktów z tą firmą zarówno pracowniczych jak i handlowych. Dziwne, że ta firma się jeszcze w ogóle utrzymuje niewiadomo z czego. W ogóle, że jeszcze w dzisiejszych czasach są takie firmy to jest wielki szok.

Kubexściero

Firma ciągnie na nie płaceniu faktur i wypłat, a prowadzi ją łysy oszust alkoholik.

Niezadowolonyclient

Są oszustami. Pracuje dla byłego klienta. Skasowali zaliczkę za zamówienie, którego nigdy nie dostarczyli. Każdy ma to, na co zasługuje!

SzAmAn

Firma powoli upada to Tylko kwestia czasu. Jeżeli ktoś tam chce iść to nie polecam. Przyjmie Cię za 10zł i bedziesz miał problem z odejściem i ciężko z umową oraz pretensje i za żalenia .

nieznazypracownik

firma masakra, nawet ich nie stać na papier toaletowy, wymagają żeby pracować po 12h za 8zł bez umowy, z wypłatami się spużniają nawet 3 miesiące, a ponoć wcześniej chłopakom nie płacili nawet po pół roku, a jak będziesz chciał odejść to nie masz co liczyć na swoje pieniądze

Zostaw opinię o Europe Technics - Słomniki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Europe Technics