Europe Technics

Słomniki

Opinie o Europe Technics

Kubexściero

Firma ciągnie na nie płaceniu faktur i wypłat, a prowadzi ją łysy oszust alkoholik.

Niezadowolonyclient

Są oszustami. Pracuje dla byłego klienta. Skasowali zaliczkę za zamówienie, którego nigdy nie dostarczyli. Każdy ma to, na co zasługuje!

SzAmAn

Firma powoli upada to Tylko kwestia czasu. Jeżeli ktoś tam chce iść to nie polecam. Przyjmie Cię za 10zł i bedziesz miał problem z odejściem i ciężko z umową oraz pretensje i za żalenia .

nieznazypracownik

firma masakra, nawet ich nie stać na papier toaletowy, wymagają żeby pracować po 12h za 8zł bez umowy, z wypłatami się spużniają nawet 3 miesiące, a ponoć wcześniej chłopakom nie płacili nawet po pół roku, a jak będziesz chciał odejść to nie masz co liczyć na swoje pieniądze

Zostaw opinię o Europe Technics - Słomniki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Europe Technics