3 Dodaj merytoryczną opinię
counter
3 18 15 5 1

Opinie o Manix Automatyka i Budowa Maszyn Dominik Mańka

Wxw

Polecam. Firma ma wszystko dobra organizacja sprzęt nie ma na co narzekać. Odnośnie komentarzy to najwidoczniej piszą osoby które przyszły sobie do pracy po stać pogadać a pózniej sie dziwią ze ktoś ich z pracy wyrzuca(gdzie nie pojdziecie to tak samo skonczycie praca jest od pracy). Jak ktoś chce pracować i chce sie rozwijać to od razu firma to zobaczy i tak jest wszędzie w każdej dużej firmie chcesz zarabiać to pokaz ze chcesz. Pozdrawiam

Alicja Nowy wpis
@Wxw

Witaj, wspomniałeś w swoim wpisie, że jak ktoś chce pracować i się rozwijać to firma to od razu zobaczy. W jaki więc sposób pracodawca docenia zaangażowanych pracowników oraz jak umożliwiany jest im dalszy rozwój? :) Można liczyć na jakieś premie, podwyżki, awans?

Gonzalez Nowy wpis
@Alicja

Premie? Jak firma ma dobry wynik to świąteczna premia jest. Pracodawca nie docenia pracowników, ludzie odchodzą że względu na brak kompetencji "kadry kierowniczej" panuje tu chaos i ciągła walka z niedotrzymanymi terminami. Praca swoimi narzędziami też nie jest w żaden sposób nawet zauważona. Podobno w przeszłości nawet były wyjazdy delegacyjne samochodami pracowników. Jest bałagan, dezorganizacja i dezinformacja. Zamówienia nie są robione na czas, a jak już są zrobione na czas to nie są opłacone na czas i są opóźnienia, a potem monter musi jakoś to nadrabiać. Rozwój? Raczej trzeba do firmy wiedzę przynieść, ludzie znający się na rzeczy są zajęci swoimi sprawami, nowi są zostawieni często sami sobie, są tylko są rozliczani z pracy mając szczątkowe wsparcie. Awans? Raczej się nie zdarzyło w tej firmie

QWERTY Nowy wpis

Pracuje drugi rok. Bez najmniejszych zastrzeżeń. Jak jesteś w porządku to 0 stresu. Konstruktorzy rysują w SolidWorksie.

Karol Nowy wpis
@QWERTY

To super, że pracujesz już drugi rok w firmie Manix Automatyka i Budowa Maszyn Dominik Mańka. Możesz napisać na jakie warunki zatrudnienia można liczyć na samym pracy w tym miejscu? Strasznie mnie to interesuje, więc może coś na ten temat możesz napisać? Z góry serdecznie dziękuję.

zainteresowany
Użytkownicy czekają na odpowiedź 168 dni.
Kandydat

orientuje się ktoś na jakie warunki może liczyć konstruktor-mechanik?

Janek
Kandydat

Byłem na rozmowie w tej firmie na stanowisko programista, operator cnc. Rozmową w sumie tego nie da się nazwać. (usunięte przez administratora) Kazał czekać na siebie ponad 30min bo był bardzo zajęty opowiadaniem kawałów. (usunięte przez administratora)Nie polecam, szkoda czasu i nerwów.

kola

To tylko sami do siebie powinniśmy mieć pretensje. Firma stara się ale pracownicy również powinni.

Borys

@Ozs Niestety bardzo często te negatywne opinie to teksty obrażające innych i przepełnione wulgaryzmami.

Tonek

Osobiście polecam prace w Manixie, od momentu przeprowadzki na nową halę warunki świetne. Praca wśród młodych, pozytywnych ludzi. Mają bogate zaplecze, porządny sprzęt i narzędzia do pracy.

Henry

@Mirek Może podasz jakieś podstawy wyjaśniające ten wpis? Dobry pracodawca i wymagający stąd niezadowolenie!!

Użytkownicy czekają na odpowiedź 581 dni.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Mirek

Dno wodorosty i żwir

Lidia

Aktualnie Manix Automatyka i budowa maszyn prowadzi rekrutacje na stanowiska Inżynier elektryk - automatykoraz Konstruktor Maszyn. Ktoś z Was pracuje właśnie na którymś z nich? Co możecie doradzić osobom, które zastanawiają się nad aplikacją? Co powinny wiedzieć o pracy w firmie zanim prześlą swoje CV? Każda informacja może być dla nich pomocna.

XS

Wiadomo czy pojawią się teraz jakieś oferty pracy? Dzięki

Zostaw merytoryczną opinię o Manix Automatyka i Budowa Maszyn Dominik Mańka - Dąbrowa