Magellan Sanitary Ware

Podkarpackie

Opinie o Magellan Sanitary Ware

Edyta

@fre a wiesz może, gdzie najlepiej poszukiwać oferty pracy do Magellan Sanitary Ware? Nie widzę takiej zakładki na stronie internetowej firmy - czy pracownicy są poszukiwani inną drogą? Jaką? To bardzo ważne dla osób, które planują zatrudnienie właśnie w tym miejscu.

fre

Wydaje mi się, że widocznie nie pokazało się żadne ogłoszenie @lepszy, bo widocznie każdemu odpowiadają warunki płacowe, bo ostatnio pojawiły się chyba jakieś premie i podwyżki do pracowniczych zarobków.

Zostaw opinię o Magellan Sanitary Ware - Podkarpackie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Magellan Sanitary Ware