ASKOL

35-001 rzeszów

ASKOL

Opinie o ASKOL

Agnieszka

Od dawna nie pisaliście o pracy w firmie Askol, czym jest to spowodowane? Czy ostatnio nie ma żadnych rekrutacji, a pracownicy są zadowoleni? Napiszcie proszę, co wiecie o warunkach zatrudnienia. Czy ten pracodawca oferuje dostęp do benefitów pozapłacowych?

Agnieszka

Kto był ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w ASKOL? Jak przebiegał ten proces? Czy coś szczególnie Was zaskoczyło? Jakie pytania usłyszeliście? Czekamy na Wasze komentarze.

jędras

Dziwne, ze nikt się tu nie udziela... Szkoda bo fajnie by było zapoznać się trochę przynajmniej z atmosferą jaka tam panuję... Jeśli ktoś tu wejdzie nawet przypadkiem niech coś napisze w kupie siła Kochani

Zostaw opinię o ASKOL - 35-001 rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ASKOL