annatomala.pl AnnaTomala

Wielkopolskie

Opinie o annatomala.pl AnnaTomala

Agata

Minął rok od wpisu @rd, ale teraz jest oferta pracy na specjalistę http://www.annatomala.pl/rekrutacja. Rekrutacja składa się z pięciu etapów, więc trzeba się do niej porządnie przygotować. czy ktoś przechodził taką rekrutację w annatomala.pl i ma wskazówki jak się przygotować.

rd

Ciekawe czy będą teraz jakieś oferty pracy, wiecie może? Zalezy mi na zatrudnieniu u nich, bo wiem, że doświadczenie u nich zdobyte jest dość cenne. Dobrze to potem widać cv, że było sięu nich nawet przez krótki okres czasu.

Zostaw opinię o annatomala.pl AnnaTomala - Wielkopolskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie annatomala.pl AnnaTomala