Anca Cars Sp. z o.o.

Opinie o Anca Cars Sp. z o.o.

OKna100

Wynajmowałem samochody juz w kilku firmach, zasady są wszędzie praktycznie te same, jak uszkodzisz to płacisz udział własny. Dla świętego spokoju przed odebraniem samochodu zawsze robie foto. W Anca Cars w Poznaniu wynajmowałem juz 2 razy samochód, wypożyczalnia jak każda inna tyle ze pracownicy to nie roboty i można z nimi po ludzku pogadać. Ja polecam na 100 %

Dżola

Witam, ja wypożyczałam u nich auta 3 razy i zawsze wszytko było ok. Auta zadbane i czyste bez żadnych wad.

lujo

Beznadziejna wypożyczalnia, próbują naciągać na uszkodzenia auta, w dodatku są niekompetentni. Szczerze nie polecam jeśli nie chcecie mieć z nimi problemów.

Automaniak

Mocne strony firmy to: Lichwa w zarządzaniu, brak kompetencji i podstawowej wiedzy pseudo dyrektorów, Chaotyczny sposób działania.

Zostaw opinię o Anca Cars Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Anca Cars Sp. z o.o.