,,Transport Chwiłkowscy" Sp. z o.o.

Wielkopolskie

Opinie o ,,Transport Chwiłkowscy" Sp. z o.o.

Patrycja

@adaśko czy udało Ci się wziąć udział w rekrutacji na wyżej wspomniane stanowisko? Możesz opowiedzieć, jak przebiegała, czy zostałeś zatrudniony przez Transport Chwiłkowscy? Czy obecnie również firma prowadzi jakieś rekrutacje? Wszelkie najnowsze informacje będą dla potencjalnych pracowników bardzo ważne.

adaśko

szanowni państwo, czy nadal dop pracy poszukujecie państwo nowego pracownika na stanowisko Kierowca Międzynarodowy/Krajowy C+E? góry dziękuję za info

Zostaw opinię o ,,Transport Chwiłkowscy" Sp. z o.o. - Wielkopolskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ,,Transport Chwiłkowscy" Sp. z o.o.