Jerry Firma Handlowo-Usługowa Jarosław Ciećwierz

Opinie o Jerry Firma Handlowo-Usługowa Jarosław Ciećwierz

Alicja

@as, a Ty jesteś/byłeś pracownikiem Jerry Firma Handlowo-Usługowa Jarosław Ciećwierz? Jakie stanowisko piastujesz? Powiedz kilka słów więcej o pracy w tym miejscu. Co możesz napisać o pozytywnych aspektach pracy?

as

Pewnie, że najprościej ponarzekać na forum @wydra, ale przynajmniej można liczyć na to, że u nich zapewnione jest uczciwe zatrudnienie i to w ramach rozsądnie zawieranej umowy. Widocznie atmosfera też dopisuje.

Zostaw opinię o Jerry Firma Handlowo-Usługowa Jarosław Ciećwierz - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jerry Firma Handlowo-Usługowa Jarosław Ciećwierz